Hlavní navigace

Ve čtvrtek na Františku: první české jahody!

18. 5. 2011

Sdílet

Na nově otevřeném farmářském trhu nakoupíte nejen klasický sortiment, ale také nějaké ty speciality navrch. Nejmladší sourozenec z rodiny Farmářských tržišť Praha (po Kubáni, Náplavce a Jiřáku čtvrtý v pořadí) se usadil na Praze 1 na Františku. Více o trhu: Farmářské tržiště František Od minulého týdne je v provozu každý čtvrtek. A co nakoupíte tentokrát?

Na nově otevřeném farmářském trhu nakoupíte nejen klasický sortiment, ale také nějaké ty speciality navrch.

Nejmladší sourozenec z rodiny Farmářských tržišť Praha (po Kubáni, Náplavce a Jiřáku čtvrtý v pořadí) se usadil na Praze 1 na Františku.

Od minulého týdne je v provozu každý čtvrtek. A co nakoupíte tentokrát?

Zítra na Františku budou první české jahody! A také mořské ryby nakoupené přímo od rybářů z Chorvatska s garancí čerstvosti (max. 48 hodin) – pro porovnání v supermarketu nakoupíte ryby cca 10 dní staré, na rybí burze 4–5 dní staré.

Dále na trhu bude špičkové hovězí Angus, kozí sýry z Krasolesí, výrobky z Dobré farmy, kavárna Doubleshot, sushi a mojito od Jirky Boháče, vejce, uzeniny, pečivo, zelenina, květiny a košíky, mýdla a parfémy z levandule nebo palačinky s medoládou.

Že třeba sushi není od farmářů? „Nabízíme ho, protože je vynikající a chutná všem, kteří si ho dají – to čerstvě udělané od Jirky Boháče. Je to doplňkový sortiment, protože se nám zdá skvělý – k českému pečivo, vajíčkům, kuřatům, zelenině, ovoci moštům, atd. atd. Už nás nebaví české občerstvení v podobě supermastných bamboráků nebo myslíte, že by byla lepší svíčková?“ odpovídají pořadatelé.

František se na vás těší ve čtvrtek od 8 do 18 hodin na náplavce pod hotelem InterContinental.

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).