Názory k článku
Nejčastější mýty o jogurtech

Jiří
Jiří (neregistrovaný) ---.krasl.com
2. 11. 2011 8:32 Nový

Dvě připomínky

celé vlákno

1. Tvrzení, že kupovat jogurt do 50 km od mlékárny postrádá jakýkoliv racionální podklad, mě naštvalo. Pokud nechci tisíce zbytečných kamionů na silnicích navíc, a pokud chci podporovat místní - regionální zemědělství, to není racionální? Chápu ovšem, že předsedovi mlékárenského svazu je to asi fuk. 2. Do jogurtů, které nezrají v kelímku, se vždy přidává škrob. Tato informace tam chybí. A jeden povzdech - proč u nás nikdo nevyrábí pravý kefír? Kefír si kupuji, když občas vyjedu někam na východ, naše kefírová mléka se s ním nedají vůbec srovnat.

EC
EC (neregistrovaný) ---.unet.vse.cz
3. 11. 2011 13:27 Nový

Re: Dvě připomínky

celé vlákno

Poridte si kefirovou houbu:-)

hulo
hulo (neregistrovaný) ---.pcmarket.sk
4. 11. 2011 14:33 Nový

Re: Dvě připomínky

celé vlákno

Žiaľ, asi Vás sklamem, ale ak mliekáreň nerozváža tovar priamo do predajní, tak je jedno, odkiaľ jogurt pochádza. Z mliekárne sa totiž tovar vozí do veľkoskladov(kľudne na druhý koniec republiky) a odtiaľ na predajne(späť cez celú republiku).

Johnnik
Johnnik (neregistrovaný) ---.28.broadband6.iol.cz
23. 11. 2011 11:42 Nový

PR článek?

vy mi chcete tvrdit, že to chemické danone je stejný jogurt, jako skleničkové z jihočeských mlékáren? a že u nás prodávané jogurty jsou stejné jako "ty samé" v německu?

Marci
Marci (neregistrovaný) ---.190.broadband11.iol.cz
21. 5. 2013 16:08 Nový

Re: Nejčastější mýty o jogurtech

Kefir koupeny v obchode a kefir delany doma pomoci tibetske houby je chutove diametralne odlisny.Ten domaci ma fakt grady,takze bude zrejme i rozdil v poctu lactobacilu.