Hlavní navigace

Moderní je pít zdravou kávu

7. 3. 2011

Sdílet

Jste těhotná a nemůžete kávu ani cítit? Nebo vám nikdy nechutnala? Existuje řešení. Jde o cereální nápoje. Například cereální nápoj Caro je vyroben z kvalitních přírodních ingrediencí – z ječmene, žita a čekanky. Právě čekanka dodává „kávě“ specifikou a nezaměnitelnou chuť. Nestlé Caro neobsahuje přidaný cukr a navíc díky cereálním ingrediencím, z nichž je vyroben, je lehce stravitelný a nezatíží tak zbytečně náš organismus.

Jste těhotná a nemůžete kávu ani cítit? Nebo vám nikdy nechutnala? Existuje řešení.

Jde o cereální nápoje. Například cereální nápoj Caro je vyroben z kvalitních přírodních ingrediencí – z ječmene, žita a čekanky. Právě čekanka dodává „kávě“ specifikou a nezaměnitelnou chuť. Nestlé Caro neobsahuje přidaný cukr a navíc díky cereálním ingrediencím, z nichž je vyroben, je lehce stravitelný a nezatíží tak zbytečně náš organismus.

Káva, z níž vás nebude bolet žaludek

Cereální nápoj Caro je kávovinový nápoj bez obsahu kofeinu, proto je vhodným nápojem pro děti, těhotné a kojící ženy a také pro kardiaky a osoby trpící kardiovaskulárním onemocněním. Nejen diabetici ocení fakt, že i bez přídavku cukru je cereální nápoj Caro díky čekance přirozeně sladký.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).