Hlavní navigace

Mobily pro seniory nově i od společnosti Telefónica O2

4. 11. 2009

Sdílet

Mobily pro seniory mají jednoduché ovládání, klávesnici s velkými tlačítky, dobře podsvícený a čitelný displej. Podrobně jsme o nich psali v článku „Má smysl mobil pro seniory?“ Společnost Telefónica O2 nechtěla zůstat pozadu a přišla s novým modelem, který je šitý na míru nejen starším lidem, ale také osobám se zdravotním postižením, které mají s používáním běžných mobilních telefonů problémy. Přístroj má také vylepšenou technologii přenosu zvuku, hlasitější vyzvánění než běžné mobily a nevadí…
mobil a senior

Mobily pro seniory mají jednoduché ovládání, klávesnici s velkými tlačítky, dobře podsvícený a čitelný displej. Podrobně jsme o nich psali v článku „Má smysl mobil pro seniory?“

Společnost Telefónica O2 nechtěla zůstat pozadu a přišla s novým modelem, který je šitý na míru nejen starším lidem, ale také osobám se zdravotním postižením, které mají s používáním běžných mobilních telefonů problémy. Přístroj má také vylepšenou technologii přenosu zvuku, hlasitější vyzvánění než běžné mobily a nevadí ani lidem s naslouchátkem. Ve výbavě nechybí budík a praktická baterka. Součástí balení je také kvalitní, kožené pouzdro.

Standardní cena telefonu Emporia TALKpremium bude činit 2 995 korun a pokud si jej pořídíte v kombinaci s paušálním tarifem pro seniory, který je určený zákazníkům starším 60 let, jej lze pořídit již za 1 295 korun.

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).