Hlavní navigace

Názor k článku MMR vakcíny: Nová petice za dobrovolnost očkování je spíše opatrná od tsd - Autor píše, cituji: "Tvrzení, že tato očkování jako dobrovolná...

 • 20. 4. 2017 14:07

  tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz

  Autor píše, cituji:
  "Tvrzení, že tato očkování jako dobrovolná může chtít jenom úplný blázen (viz některé názory v diskusi pod peticí), dělá blázny z odborníků, epidemiologů, vakcinologů a imunologů dvaadvaceti zemí z jednatřiceti evropských států."

  Pan Vavrečka je veliký manipulátor. On určitě ví, že o povinnosti očkování nerozhodují vyjmenovaní odborníci, ale politici.
  Z tohoto pohledu jsou naši politici přeci jenom lepší v tom, že dají na rady odborníků a nehoní se za hlasy voličů, jako politici na západ od hranic. Ti schvalují populistické, ale jinak úplně pitomé zákony buď pod tlakem nátlakových skupin odmítačů, nebo podlehli velikosti svého ega a považují se za vševědoucí. To je ostatně syndrom dnešních hloupých a psychopatických manažerů.
  Pan Vavrečka určitě ví o snaze odborníků sousedního Německa, zavést opět povinné očkování.
  Ale vzhledem k tomu, že má zastřené myšlení nasměrované proti očkování obecně a schází mu jakýkoli feedback, je jeho hodnocení reálné situace poněkud hodně pokroucené,
  tsd

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).