Hlavní navigace

Názor k článku MMR vakcíny: Nová petice za dobrovolnost očkování je spíše opatrná od tsd - Výborně, konečně došlo JV, že psát pod článkem...

 • 4. 4. 2017 16:31

  tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Výborně, konečně došlo JV, že psát pod článkem k MMR "pindy" o adjuvants, je jako psát o marťanech. Ale proč to nenapsat, když se to antivaxerům tak pěkně poslouchá, že???

  Nezlobte se na mne, ale tohle je skutečně děsivá známka uvědomělosti a intelektuální úrovně naší veřejnosti. Je to hrůza, že něco takového berou lidé skutečně jako důležitý argument. Dlouho mi bylo záhadou, proč se k obhajobě používání vícesložkových (polyvalentních) vakcín nepoužívá nějaký argument rozumný, který by se i našel. Například to, že používání polyvalentních vakcín snižuje u dětí celkový příjem nebezpečných vakcinálních přídavných látek (tzv. adjuvans). Až lidé z reklamy mi vysvětlili, že mediální budování obrazu prakticky úplně bezpečných vakcín vylučuje používat na druhé straně jejich nebezpečnost, i kdyby to bylo vlastně ve prospěch obhajoby současného stavu a současné zdravotní politiky.

  Takže celý tento odstavec je OUT, jen nám pan Vavrečka předvedl, jak se správně hází špína na očkování.

  Doufám, že si JV nemyslí, že nevím, že užívat adjuvans u živých vakcín se jaksi nehodí.
  Ale hodí se o tom psát a prodávat to i pod článkem o tvrdých houskách.
  tsd

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).