Hlavní navigace

Názor k článku MMR vakcíny: Nová petice za dobrovolnost očkování je spíše opatrná od Autor - S tou zbytečností úplně nesouhlasím. Žádná petice samozřejmě...

  • 4. 4. 2017 7:53

    Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

    S tou zbytečností úplně nesouhlasím. Žádná petice samozřejmě neprojde zdí. To je vyloučené. Může však pomoci tam, kde věci jsou v podstatě na vážkách i bez ní. Tedy, kde existují i politické či skryté zájmy na tom, třeba "něco pustit". A to je těžké odhadnout. U nás je stále zřetelnější, že současní provaxoví lídři to "přepískli" a již vlastně poškozují do budoucna své plátce. Je to hlavně o tom, kdy si klíčoví hráči uvědomí, že na úkor vynucování povinnosti očkování ztrácí důvěryhodnost a prodeje už možná více než v dobrovolném režimu. ta brutalita v povinném očkování se mj. přenáší i na spotřebu dobrovolných vakcín a má i další kontextové negativní důsledky.

    Je to tedy celé o okolnostech. A protože tohle nikdo zvenčí přesně odečíst neumí, mají tyto aktivity svůj smysl. Dávají šanci její šanci. (Testují okolnosti.) Možná ještě nenastal čas, Možná už ano. Do hlav stratégů protistrany nikdo nevidí. Umím si ale dnes rozhodně představit, že ty skutečně inteligentní a protřelé osoby, které stojí v pozadí, ti naši namyšlení a omezení pašíci u kormidla už svým způsobem dost štvou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).