Hlavní navigace

Místo smrti prezidenta je hitem polských cestovek

Redakce

Už je to měsíc od tragické nehody letounu polského prezidenta Lecha Kaczyńského. Maršálek Sejmu Bronislav Komorowski navštívil místo tragedie a řekl, že je v zájmu všech, aby místo nehody bylo dobře zabezpečeno a hlídáno. Strávíte dovolenou v Česku? Diskutovat můžete v našem Fóru. Někteří Poláci tvrdí, že ruská ostraha prostor, kam se letoun zřítil, hlídá velmi laxně a pro nikoho není problém tam vstoupit. Místní lidé prý sbírají kusy šatů a drobné úlomky letadla do tašek a pak je polským…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už je to měsíc od tragické nehody letounu polského prezidenta Lecha Kaczyńského. Maršálek Sejmu Bronislav Komorowski navštívil místo tragedie a řekl, že je v zájmu všech, aby místo nehody bylo dobře zabezpečeno a hlídáno.

Strávíte dovolenou v Česku? Diskutovat můžete v našem Fóru.

Někteří Poláci tvrdí, že ruská ostraha prostor, kam se letoun zřítil, hlídá velmi laxně a pro nikoho není problém tam vstoupit. Místní lidé prý sbírají kusy šatů a drobné úlomky letadla do tašek a pak je polským návštěvníkům prodávají jako suvenýry.

Smolensk se pro Poláky stal poutním místem. Polské cestovní kanceláře operativně zařadily toto město na rusko-běloruské hranici do svých nabídek. Zájem je velký.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).