Hlavní navigace

Místo smrti prezidenta je hitem polských cestovek

10. 5. 2010

Sdílet

Už je to měsíc od tragické nehody letounu polského prezidenta Lecha Kaczyńského. Maršálek Sejmu Bronislav Komorowski navštívil místo tragedie a řekl, že je v zájmu všech, aby místo nehody bylo dobře zabezpečeno a hlídáno. Strávíte dovolenou v Česku? Diskutovat můžete v našem Fóru. Někteří Poláci tvrdí, že ruská ostraha prostor, kam se letoun zřítil, hlídá velmi laxně a pro nikoho není problém tam vstoupit. Místní lidé prý sbírají kusy šatů a drobné úlomky letadla do tašek a pak je polským…

Už je to měsíc od tragické nehody letounu polského prezidenta Lecha Kaczyńského. Maršálek Sejmu Bronislav Komorowski navštívil místo tragedie a řekl, že je v zájmu všech, aby místo nehody bylo dobře zabezpečeno a hlídáno.

Strávíte dovolenou v Česku? Diskutovat můžete v našem Fóru.

Někteří Poláci tvrdí, že ruská ostraha prostor, kam se letoun zřítil, hlídá velmi laxně a pro nikoho není problém tam vstoupit. Místní lidé prý sbírají kusy šatů a drobné úlomky letadla do tašek a pak je polským návštěvníkům prodávají jako suvenýry.

Smolensk se pro Poláky stal poutním místem. Polské cestovní kanceláře operativně zařadily toto město na rusko-běloruské hranici do svých nabídek. Zájem je velký.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).