Hlavní navigace

Chcete být Miss Kompost?

7. 7. 2010

Sdílet

Poněkud bizardní titul Miss Kompost můžete získat v již pátém ročníku ojedinělé soutěže. Zúčastnit se mohou všichni, kteří kompostují – ať doma nebo na zahradě. Stačí vyfotit svůj kompost či kompostér, připojit stručný popis a vše odeslat do Ekodomova do 15. srpna 2010, informuje server Bio-info.cz. Ze všech zúčastněných bude vybráno pět nejlepších, kteří se utkají o vítězství v rámci zábavného odpoledne na oslavách Biodožínek 12. září 2010 v ekocentru Country life v Nenačovicích u Berouna.…

Poněkud bizardní titul Miss Kompost můžete získat v již pátém ročníku ojedinělé soutěže. Zúčastnit se mohou všichni, kteří kompostují – ať doma nebo na zahradě.

Stačí vyfotit svůj kompost či kompostér, připojit stručný popis a vše odeslat do Ekodomova do 15. srpna 2010, informuje server Bio-info.cz. Ze všech zúčastněných bude vybráno pět nejlepších, kteří se utkají o vítězství v rámci zábavného odpoledne na oslavách Biodožínek 12. září 2010 v ekocentru Country life v Nenačovicích u Berouna. Součástí programu bude již tradičně i módní přehlídka „Inspirace z recyklace“.

Zajímá vás bio? Navštivte naši rubriku Bio a fair trade.

Cílem soutěže Miss Kompost je podpora myšlenky kompostování jako součásti moderního životního stylu a zároveň neformální výměna informací o různých druzích kompostování. Soutěž se koná pravidelně už od roku 2006 a každoročně se jí účastní vyšší počet soutěžících a příznivců.

Více informací na www.bio-info.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).