Hlavní navigace

Názor k článku Menstruační kalíšek není pro slabší povahy od Kačka - Samozřejmě první cyklus, když se s menstruačním kalíškem...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 5. 2018 12:28

  Kačka

  Samozřejmě první cyklus, když se s menstruačním kalíškem učíte zacházet, tak si ho neberete do zaměstnání, ale zkoušíte to doma nebo až v slabší dny (to je doporučený postup), nikoliv dny silné menstruace, ve stresovém prostředí.

  V pohodě a klidu při dnech slabší menstruaci, doma vyzkouší několikrát zavést a vyjmout, pak vyzkouší na procházce apod. Možné se jistit slipovkou. Jak získá jistotu, že neprotéká a dělá tedy vše správně, tak vyzkouší přes noc. Jakmile se vše vydaří, tak pak již do zaměstnání a po několika cyklech získáte jistotu a vyrazíte i do sauny či bazénu či se opalovat a na tampón a potíže s ním už dávno zapomenete.

  Krok za krokem.

  A pokud se to nedaří, kalíšek je cítit, protéká, tak se poraďte se zkušenými, klidně se mi ozvěte přes kontaktní formulář na https://lunacup.eu, ráda poradím, poradila jsem už mnooha ženám. Nebo zde v diskusi, ať i ostatní ženy se přiučí... :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).