Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Menstruační kalíšek není pro slabší povahy od vlastacek - Já jsem z kalíšku nadšená a přidávám se...

  • 5. 7. 2011 22:06

    vlastacek (neregistrovaný) ---.101.broadband5.iol.cz

    Já jsem z kalíšku nadšená a přidávám se ke všem, které by neměnily. Tampony mi nevyhovovaly a objevila jsem kalíšek ještě v době, kdy se o něm zatím nikde v Čechách nemluvilo, takže to byl nezvyk, ale po pár pokusech jsem se s ním naučila manipulovat a dnes bych se ho nevzdala - nemám doma kromě kalíšku a intimek nic, a poradím si s ním kdykoliv. Jen je třeba myslet dopředu a vybavit se vším potřebným - to ale děláte, i když máte tampony nebo vložky. Nejvíc mě na něm baví, že sebou nemusím pořád něco tahat a myslet na to, jestli mám nebo nemám sebou tampon. Na cestách, v přírodě, při sportu, plavání apod. mám vše sebou a v čistotě. A ještě jeden bonus - můžu spát naprosto v klidu a bez kalhotek, což je super - to mě vždycky štvalo :-) P.S. jen k tomu pohledu na krev - na tamponech a vložkách je snad taky, ne? To zas není taková změna.

  • 5. 7. 2011 22:11

    vlastacek (neregistrovaný) ---.101.broadband5.iol.cz

    a ještě něco k tomu složitému vyměňování. Pokud není vhodná situace nebo místo na výměnu, prostě počkám - pokud máte správnou velikost, nemůže poměrně dlouho začít přetékat. Takže to zkrátka necháte na vhodnější chvíli, nic vás nehoní a nehrozí žádné "nehody":-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).