Názory k článku
Smrkáte, kašlete a je vám v létě ouvej? Chřipka to není

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.80.113.87.dyn.plus.net
17. 8. 2012 18:28 Nový

Smrkáte, kašlete a je vám v létě ouvej? Chřipka to není.

celé vlákno

To můžete mít také z courání po vysoce klimatizovaných supermarketech. Myslím,že chtějí tím štiplavě mrazivým vzduchem zákazníky odehnat. :-))

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.55.broadband14.iol.cz
20. 8. 2012 9:31 Nový

Re: Smrkáte, kašlete a je vám v létě ouvej? Chřipka to není.

celé vlákno

To je pro me naopak prakticky jedine misto k preziti... Cim min stupnu, tim lip. Ze zimy onemocnim malo, naopak z vedra velmi snadno.

Fyzik
Fyzik (neregistrovaný) 93.99.7.---
21. 8. 2012 12:23 Nový

Očkování ? = hašení spáleniště.

Očkování je tradičně zlatým grálem farmacie, točí se v něm miliardy dolarů a euro. K dokonalosti to dotáhli právě s chřipkou, kde je každý druh očkování účinný jen na jediný kmen zásadně ten, který se objevil někdy v minulosti a příští rok nepřijde. Jakékoli očkování je jen kopnutí do imunitního systému jedním směrem což vyvolá oslabení ve směru jiném. Naočkováním proti chřipce se totiž stanete náchylnější k angíně a jiným nemocem? Proč? Logicky! Imunitní systém má jen omezení zdroje dané naší nezdravou životosprávou. Ke svému posilování mu vždy u běžného "moderného" člověka konzumujícího polotovary skladované měsíce s pomocí Éček něco chybí. Sám se musí potýkat s batohy Éček (toxinů pojuájícím proti virům a bakteriím a současně i jemu samému). Okdyž se cpete ovocen z hypermarketů, s každým vitamínem konzumujete současně i Éčko, které ho přinejmenším oslabujem pokud nezruší úplně. Začarovaný kruh. Není tedy řešením takto "moderně" oslabený imunitní systém dále zatížit očkováním proti chřipce, když si tím vykoledujeme jiné nemoci, záněty a další. Jediným řešením je posílit imunitní systém celkově. Vitamíny, minerály, sledovat kyselost organizmu a v případě pH pod hodnotu 7 začít chybějící látky aktivně dodávat. O zbytek se postará příroda samy. Ať už Schindeleho minerály, Teperveisovou edkyselující směsí, či jednotlivými stopovými prvky (Selen, Zinek, Jod). Prevence zajistí, že nemoc vůbec nevypukne, ať je to chřipka, angína, nebo zánět. Opět logicky: Pokud posílíme celý imunitní systém, je zbytečné se strachovat o nemoci jednotlivě. On si s nimi poradí a nemůže nás nic překvapit. A kdyby přece přímá infekce zaútočila, až na Vás někdeo kýchne v autobuse, je tu ještě MMS. Zlikviduje počínající chřipku do 24 hodin, naběhlou do 2 dnů. Nemusíte chybět v práci. Tak jednoduché, levné a účinné, až se to stává nežádaným. A o tom to je. O byznyse s naším zdravím.

Kiki
Kiki (neregistrovaný) ---.179.broadband15.iol.cz
19. 6. 2013 15:05 Nový

Re: Smrkáte, kašlete a je vám v létě ouvej? Chřipka to není

Zrovna je takové vedro a já ležím v horečkách :-( ach jo. Nasadím vitamín C, namažu se psím sádlem z lékárny (ještě že má psa jen na obalu!) a zítra zase bude dobře :-)

Vikinka
Vikinka (neregistrovaný) 213.155.225.---
15. 5. 2014 10:47 Nový

rýma

Na rýmu jedině rymastop. Dle názvu je jasné, že pomáhá na ucpaný nos a rýmu. Krásně nos uvolní a je jen z bylin, takže čistě přírodní.

Hanka
Hanka (neregistrovaný) 213.155.224.---
23. 7. 2014 10:36 Nový

echinacea na imunitu

Já předcházím letní chřipce užíváním echinacových kapek od Imunitu. Je to přímo výtažek z kořene, takže jsou fakt účinné. Dětem kapu na cukr :)

Linda
Linda (neregistrovaný) 91.199.207.---
11. 8. 2015 7:28 Nový

Re: Smrkáte, kašlete a je vám v létě ouvej? Chřipka to není

Je fakt, že už jsem pár rýmiček z klimošky měla...ani ledové nápoje ve vedrech mi nedělají úplně dobře :(
Snažím se raději preventivně proplachovat nos mořskou vodou Quixx...a to i svému synkovi (3. měs.) kapu Quixx baby do nosánku, zvlášť když máme v autě puštěnou klimatizaci nebo jdeme do obchoďáku. Zatím se letos držíme bez nachlazení ;)