Názory k článku
Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.rychlydrat.cz
8. 1. 2016 9:02 Nový

Hysterie pediatru

Nevycital bych pediatrum strach o zivnost a budoucnost, ale spis hysterii, se kterou mnohem casteji reaguji na zcela pragmaticke otazky rodicu o ockovani. Seriozni a normalni diskuse na tohle tema uz neni v CR skoro mozna ani ve zdech ordinaci - zcela bezne otazky, ktere by u jinych medicinskych situaci nikoho nepozastavily (napr. "mam takovou a takovou rodinnou anamnezu, znamena to pro dite nejake riziko nezadoucich ucinku?" nebo "mate mezi svymi pacienty nejake pripady NU po ockovani?"), jsou u ockovani tabu. Vetsinou jsou nezodpovezeny smeteny ze stolu, casto i za preziravych a arogantnich formuli, jak to jen cesky lekar umi ("prosimvas, kde jste to slysel"), hlavne zadne kriticke otazky priste.

Jsem opravdu vdecny, ze po nekolika nutnych vymenach pediatru jsme nasli takoveho, co s nami jedna otevrene, ale ze je to naprosta vyjimka, potvrzuje i pretlak rodicu, co uz se do jeho kartoteky nevejdou.

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
8. 1. 2016 9:15 Nový

To je dávno jasné

Zkuste se libovolného vakcinologa zeptat na indikaci očkování proti Hepatitis B u dvouměsíčních kojenců. Nedozvíte se nic kromě nadávek a pokusu o diskreditaci Vaší osoby.
Pravda je taková, že indikace neexistuje a výrobci očkovací látky zastrašují vakcinology a pediatry en bloc.
Dále za normální situace by na Ministerstvu Zdravotnictví nebo u Hlavního Hygienika ležely tyto dokumenty ohledně indikace volně k prostudování veřejností neboť za normální situace stát musí umět odůvodnit proč se 100 000 osobám ročně provádí ze zákona tento neakutní zdravotní zákrok a tím by neexistovaly žádné dohady a domněnky. Jenže ony tam nejsou.

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
8. 1. 2016 9:28 Nový

Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Já bych si dovolil něco, co jsem ještě takto neudělal. Vložím zde část diskusního příspěvku člověka, který se označil jako "DTS", a který je v plné podobě uveden v diskusi pod jiným z článků o očkování. Myslím, že tato pasáž patří i sem a možná právě sem. Děkuji za pochopení.

DTS:

K farmacii:
- za svoji kariéru jsem si prošel těmito odvětvími: automotive, finanční sektor a nyní farmacie, pracuji na pozici v IT, kde se dostanu k zajímavým datům, možná proto jsme tak královsky placeni
- mohu odpřisáhnout, že farmaceutický byznys je ten nejbrutálnější, který znám
- manažeři zde jsou ve srovnání s těmi, které jsem potkal, agresivní asociální hovada, brutální nástroje sloužící akcionářům k výrobě zisku (nic víc ani míň)
- myslet si, že vakcíny jsou vyráběny pro blaho lidu je totální úlet a scifi, prvotní idea byla samozřejmě dobrá, ale jak se jí chopila moc, korupce a zisk, člověk šel stranou.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 9:36 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Zkuste připomenout moji odpověď k panu DTS.
tsd

To DTS.
Co slušného si můžu myslet o člověku. který znásilňuje své vlastní názory a přesvědčení jen proto, že mu královsky platí. Navíc pomlouvá své spolupracovníky, své chlebodárce a zaměstnavatele.
Nic jiného mne nenapadá, než, že musíte mít hodně ohebnou páteř a dobrý žaludek. Druhá možnost je, že jste si všechno vymyslel, v tom případě jste člověk, který nemluví pravdu.
tsd

toNic
toNic (neregistrovaný) 81.30.227.---
8. 1. 2016 14:36 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Za to Vy se drzite sveho standartu, pod kazdym clankem o ockovani trolujete. Zadarmo to jiste nedelate, jiste jste kralovsky placen. Cili placeny troll farmaceuckym prumyslem - informace pro ty, co jeste nevedi co je diskutujici "taky skoro doktor" alias tsd zac, at se rychle zorientujeme.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
10. 1. 2016 10:34 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Lhář, demagog a troll nám tady bude kázat o morálce :-D

DTS
DTS (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 1. 2016 20:57 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Wow, já jsem citován, díky:-) Mnohem lepší, než citovát sám sebe (viz níže):-D
Doporučuji: http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/smrst-akvizic-ve-farmacii-novartis-a-glaxosmithkline-si-vymenuji-divize-1079608
Jde o vytváření jednotlivých monopolů ve farmacii. Ještě před pár lety jedna firma dělala do psycholéků, vakcín, krevního tlaku, atd. atd. Nyní se situace radikálně změnila - jendotlivé firmy si rozparcelovaly terapeutické oblasti, aby si zak moc nelezli do zelí... Proto ta výše uvedená rošáda.
+ pro fajnšmekry ještě jedna chuťovka: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zdravi/3534-ockovaci-skandal-nova-vakcina-proti-mmr-zpusobila-vadu-u-tisicu-novorozencu-v-latinske-americe
Nechci se přít o MMR-autismus (nedej Bože s TSD:-)), ale krásně to ukazuje, jak se dělají pokusy na lidech (další konspirace nerozvádím) v rozvojových zemích pod pláštíkem "zdarma vám dodáme léky". A ano, potvrzuji, jede to na plné obrátky nejen ve vakcinologii...
Krásný víkend všem slušným diskutujícím!;)

Viktor
Viktor (neregistrovaný) 188.120.212.---
8. 1. 2016 23:12 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Tady se nejedná o MMR, ale o Tdap. To je rovněž trojvakcína, obsahující tetanus, záškrt a černý kašel.

Jde o mikrocefalii a postihl v minulých 2 měsících in utero již 2 400 brazilských novorozenců. A to po té, co se těhotné ženy začaly povinně touto vakcínou očkovat. Mikrocefalie se do té doby v této zemi nevyskytovala.
Docela problém, když pharma mašinérie něco podobného chystá i u nás.

Nebo na Ukrajině, dětská obrna...krásně to na nás mainstream hraje. Údajně děti nebyly očkované. Ale přitom ve svém vyjádření Světová zdravotnická organizace potvrdila výskyt obrny u dvou dětí na jihozápadní Ukrajině a případy byly důsledkem mutovaného viru obrny, obsaženého ve vakcíně. V ojedinělých případech se virus v očkovací látce může vyvinout v mutovaný kmen, který zapřičiňuje epidemie.

http://www.healthnutnews.com/us-news-2-european-children-become-paralyzed-with-polio-from-vaccine/

Ale co chcete, když v pharma průmyslu se točí víc peněz, než v průmyslu vojenském. A to je co říct.

DST
DST (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 1. 2016 23:51 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Ano, je to tak, díky za opravu!

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 0:25 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Viktore, Viktore
Už je mi jasné, jak si představujete literaturu faktu, kterou údajně tak rád čtete.
Asi jako web na který odkazujete? :-)
Ne že bych o vás měl nějak vysoké mínění, ale klesnout takto hluboko? To snad ne!
Je zajímavé, že téměř všechny odkazy v této diskuzi nás směřují na stránky alternativního "zpravodajství".
Spíš bych řekl alternativního bulváru, ale i ten oficiální bulvár je úrovní o několik příček výš. Snad i podprůměrný redaktor Blesku by to dokázal napsat důvěryhodněji a lépe i když je na tom jen procento pravdy a dest procent polopravdy.
Odmítám se hrabat v pochybných článcích a v E-shopu tohoto webu a už vůbec nevěřím serióznosti autorky, jejíž zjevně jedinou starostí je aby si někdo koupil její knihy. Jinak pěkná blondýna :-))
tsd

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
9. 1. 2016 0:44 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Odpověď hodná trolla :-)

Psal jsem lit. faktu do 1. WW, protože ničemu po tom se nedá pořádně věřit. Máte špatnou paměť. ( Ale já raději tu klasiku ).

Žijete mimo realitu, zaslepen a hloupý. Jste v mlýnku na maso.

A není zajímavé, že odkazy směřují na alternativní média. To je totiž protipól toho vašeho mainstreamu. Vy jste ale beznadějný případ a ani vlastní názor si již nedokážete vytvořit. To co Vám nalinkují, to je pravda a hotovo, že...v těch vašich časákách a pod.

Tak hezké sny.

DST
DST (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 0:51 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Mám takový nápad: co prostě ignorovat neslušné pisatele (každý nechť si samozřejmě rozlišuje sám:-))? Uznávám, je to prvně náročné na sebeovládání, ale nakonec mi to přínáší uspokojení a hlavně ty neslušné za chvíli přestane otravování bavit:-) No a když ne, to co:-)

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 1:22 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

V těch "časákách" jsou seriózní údaje, seriózní vědecké články a seriózní čísla. Vše do sebe zapadá a když nezapadá, tak se seriózně zjišťuje proč a kde udělali soudruzi chybu.:-)
Když chcete klidně si věřte všemu, co vám ta vaše pochybná media nabízejí a předhazují. Většina toho jsou jen špatné fejky malé procento dobrých na první pohled nerozeznatelných fejků a zbytek balast.
Já žiju v realitě, kterou prožívá většina lidí. Na palouku u lesa kde žijete vy tam spíš lidi utíkají před realitou.
Ale přesto se vám podařilo vlézt si do mixeru nazývaného internet a sám si ho zapnout. Proti tomu je mlýnek na maso učiněná idylka.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 1:29 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

To DTS
O slušnosti nám káže ajťák, který prodává své přesvědčení a svědomí za "královský plat". Člověk bez páteře a s dobrým žaludkem, který veřejně pomlouvá své zaměstnavatele a spolupracovníky na internetu a v práci se jim klaní do Pí půl.
Kdybyste byl slušný člověk tak změníte práci a nepracujete pro ten nenáviděný farma byznys. Ajťáky berou všude a s otevřenou náručí.
tsd

Radush
Radush (neregistrovaný) ---.48.broadband14.iol.cz
9. 1. 2016 11:55 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Nevydala NIKO doporučení očkovat těhotné touto trojvakcínou i u nás?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 20:45 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Viktore vy si opravdu nedáte pokoj. Čtěte už konečně něco pravdivého a seriózního. Jinak z toho úplně zblbnete.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 20:46 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Těhotné ženy se očkují, no a? Když to pomáhá a neškodí proč ne?
tsd

tralala
tralala (neregistrovaný) ---.27.broadband14.iol.cz
9. 1. 2016 22:10 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Jak víte, že to neškodí? Protože to řeknou pánové Pymulové či Němečkové? Základní medicínské povědomí a zdravý selský rozum říká něco jiného. A kde máte ty děti aspoń čtyř, pětileté, jejichž mámy byly v těhotenství očkovány a můžete se přesvědčit, že jim nic není? Nebo snad proto, že v Americe se to dělá, jak řekl pan Prymula? V situaci,kdy nejsou dořešeny ani stávající nedostatky systému, zavádět očkování těhotných, byť zatím nepovinné, proti nemoci kterou zde onemocní patrně naprosto nepatrné promile novorozenců, je skutečně projevem naprosté ztráty soudnosti. Prostě kšeftíček - jak bylo kdesi trefně poznamenáno.

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
9. 1. 2016 20:57 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Jak víte co je pravda ? To co tlačí většina ? Mainstream ? To co je oficiální ? Budete mi radit co číst, kde je určitě pravda ? Ježíš.
To je ták naivní, stačí se podívat na ty odhalené aféry, ty lži z minulosti. Oficiálně přiznané...ale čas to zahojil.

Jo a jinak, ten internet, to je nutné zlo, ne mixér. Nutné zlo kulivá státní byrokracii a systému vůbec a také proto, že je to jediná možnost, jak se dostat k informacím z různých zdrojů, z různých stran. A pak si udělat vlastní názor....pardon, já vlastně zapomněl, že pro vás je to sprosté slovo.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 21:08 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Na základě čeho si děláte vlastní názor? Google university?
tsd

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
9. 1. 2016 21:18 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Tak po lopatě ... ( normálně bych se na to vykvajznul, ale vidím, jak jste jantarovej )

1. Otázka
Problém, impuls, nebo nevědomost ve věci, která se mě týká, nebo se o ní chci něco dozvědět.

2. Opatření si max možných informace z max možných zdrojů.

3. Porovnání, úvaha, vytvoření si názoru.

= nezáleží na tom, z které strany se to tlačí více. Rozhoduje můj mozek = vlastní názor.

Vrcholem veškerého kacířství je zdravý rozum.

Říkat pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.

George Orwell

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
11. 1. 2016 8:58 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Drahý Viktore,
Internet je plný informací, dezinformací a dat. K tomu abyste je uměl správně vyhodnotit, musíte mít vědomosti. Pokud jako nevědomý sednete k internetu, jste ztracený, protože nejste schopen si oddělit zrno od plev a tak začnete věřit tu tomu, tu onomu, ale smysl a jádro problému vám uniká. Pak jste schopen si udělat jen pokřivený názor. Tak bych vám doporučil vystudovat medicínu, udělat si dvě atestace, 20 let praxe a sebevzdělávání a pak hurá na internet. Problém je, že se vám pak z toho internetu a z lidí co sem přispívají bude zvedat žaludek. Budete tedy hledat něco, co podporuje vaše vědění (nikolv víru) a při troše štěstí si to najdete a dokonce se můžete poučit. Jinak to nejde.
tsd
P.S. Nechtějte mi namluvit, že ajťák. inženýr nebo ortoped se někdy v životě dostanou na úroveň zmiňovaného doktora se vzděláním a praxí v oboru. Pak se totiž přestanete pohoršovat nad tím, že profesor akademie věd pošle pana Vavrečku kamsi a aby si zopakoval školu.
Podle posledních dvou článků je zřejmé, že si pan JV již vystřílel všechny Google a Wiki vědomosti a začal psát bojovné články o ničem, čímž klesl na úroveň bulvárního internetu. Záškrt v Humpolci bylo alespoň populárně vědecké čtení. Toto je ubohost.
tsd

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
11. 1. 2016 11:37 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

2. Opatření si max možných informací z max možných zdrojů.

Internet je pouze jeden ze zdrojů. Dále preferuji knihy a osobní rozhovory s lidmi, kteří mají zkušenosti a patřičnou kvalifikaci a můžou se tak vyjadřovat k otázkám, na které chci znát odpověď.

... a zdaleka se nejedná pouze o medicínské otázky :-)

Doufám, že teď je Vám to už jasné

Radush
Radush (neregistrovaný) ---.48.broadband14.iol.cz
10. 1. 2016 9:08 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího/ vlastní názor

celé vlákno

Třeba tohle..., nezpochybnitelný původ dat, přehledné s jasnými výstupy....vkládám odkaz a cituji abstrakt.

Abstrakt:
Článok prezentuje oficiálne údaje zo slovenského centrálneho registra prenosných ochorení, získané pomocou koordinovaných žiadostí s použitím zákona o slobodnom prístupe k informáciám, ako aj údaje z iných oficiálnych slovenských alebo zahraničných zdrojov. Na základe týchto údajov hodnotíme populárnu hypotézu o ústupe infekčných ochorení vďaka plošnému očkovaniu. VÝSLEDOK: z hľadiska chorobnosti, hypotéza je možná u vakcín proti osýpkam a mumpsu, a vyvrátená u vakcín proti tuberkulóze, záškrtu, tetanu, hepatitíde B a pneumokokom. Z hľadiska úmrtnosti, hypotéza je vyvrátená u vakcín proti tuberkulóze, záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, polio, osýpkam, mumpsu, rubeole, hepatitíde B. Konzistentnosť údajov jednotlivých ochorení potvrdzuje platnosť výsledku.

http://rizikaockovania.sk/dok/Statistiky_infekcne_ochorenia_a_ockovanie.pdf

Lenka Krbcova aura:96
10. 1. 2016 17:21 Nový

Re: Citace jiného diskutujícího

celé vlákno

Dobrý den, ano, NIKO vydala doporučení očkovat těhotné ženy proti černému kašli kombinovanou vakcínou (černý kašel - záškrt - tetanus). K tématu připravujeme článek. Zdravím, LK Vitalia.cz

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 9:31 Nový

To je celý Vavrečka

celé vlákno

Kromě jediného konkrétního příkladu, který ovšem nemá s vakcínami nic společného, jsou v celém článku použité pouze neurčité výrazy, jako obával bych se, nevěřím, myslím si, asi, možná, zřejmě. Místo konkrétních kauz a jmen jen samé nejmenoval bych (proč byste nejmenoval, když máte pravdu), někteří pediatři ( jací někteří, homeopati a kolik jich je?) atd. atd.
Zkrátka nejedná se o nic jiného než o názory militantního antivaxera a to o názory, které jako vždy jsou podloženy jen přesvědčením autora a jeho bychy. Zkuste pane kolego dokladovat pár svých tvrzení nějakým konkrétním příkladem. Zvládnete to?
tsd

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
8. 1. 2016 9:49 Nový

Re: To je celý Vavrečka

celé vlákno

Důkazní břemeno je na straně vakcinologů a výrobců vakcín, ti musejí prokázat účinnost a minimum vedlejších účinků vakcín a to se jednoduše neděje. Kdyby byly k dispozici tyto důkazy a data, antivax by vůbec neexistovali. Uvědomte si, že očkuje se zhruba 50-60 let, antivax jsou tady pouze asi 20 let, korelace je do očí bijící.
Naopak mají vakcíny při schvalování všemožné výjimky a dokonce žádný vakcinolog na světě neví jak přesně probíhá reakce imunitního systému na nové typy antigenových adjuvans jako je hlinitá sůl, ethylrtuť, skvalen a další.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 9:53 Nový

Re: To je celý Vavrečka

celé vlákno

Uvědomte si, že když někdo vyplodí takový článek, měl by být schopen dokázat, že je to pravda, pokud nechce být odeslán na úroveň bulváru. (jako, že tam už dávno je)
Nikdo po JV nechce konkrétní adresy jeho "informátorů" stačí, když alespoň vzdáleně přesvědčivě doloží svá tvrzení.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 9:56 Nový

Re: To je celý Vavrečka

celé vlákno

Jak jste přišel na to, že se očkuje 50-60let.
Zajímavý názor, dost podobný názorům pana JV v článku.
tsd

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
8. 1. 2016 10:03 Nový

Re: To je celý Vavrečka

celé vlákno

"V bývalém Československu se zahájilo plošné očkování proti tuberkulóze v roce 1953." Zdroj: http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/TBC.htm

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 10:06 Nový

Re: To je celý Vavrečka

celé vlákno

Tak se vyjadřujte přesně. O plošném očkování píšete až teď.
tsd

tutti
tutti (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
8. 1. 2016 9:56 Nový

Lékaři přiznávají

To jsou opravdu mafiánské způsoby, na které jsme se mohli dobře připravit z mnoha dobrodružných filmů. Právě mne napadá film James Bond- Ve službách Jejího Veličenstva ( On Her Majesty's Service ). Zde šlo také o testování vakcín a totální ovládání života testovaných alergiků.:-)
Pokud si doktoři ještě něco myslí, pak si brzy přestanou cokoliv myslet. Oni stejně tak jako roboti předepisují prášky, a stejně tak budou jako roboti plošně očkovat. Zum Befehl.

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
8. 1. 2016 10:07 Nový

Příklady

celé vlákno

Možná i správně zde někdo poptává konkrétní příklady. Ty bohužel nemohu poskytnout a prezentovat v médiích. Bez osobních dat a reálií by byly stejně kverulanty prohlášeny za smyšlené. Mnoho rodičů si však dnes již skrytě (preventivně) nahrává lékaře v ambulancích. Tyto nahrávky opravdu existují a to v počtu stále se zvyšujícím. Rozumní lidé zajisté pochopí, že k tomu nelze uvést o moc více. Děkuji za pochopení.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 10:09 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

A vědí o tom, že porušují zákon? Vy obdivujete lidi co porušují zákony? Myslel jsem si to.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 10:14 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Pak mi na druhou stranu jaksi nesedí, že vaše sdružení žaluje lidi z porušování zákona. Schýza?
tsd

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
8. 1. 2016 10:42 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Kdyby doktoři dělali poctivě svou práci a komunikovali s platícími klienty, nemuseli by být tajně nahráváni při svých arogantních výpadech typu Shut up and pay.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 12:39 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Na doktora, který nedělá poctivě svojí práci si můžete naprosto legálně stěžovat a třeba o něm napsat i podobný článek jako je tento.
Nic vás neopravňuje j tomu porušovat zákon, protože existují zákonné prostředky.
Nebo snad chcete brát spravedlnost ( vlastně vaše pojetí spravedlnosti) do vlastních rukou?
Udělat to v USA (kolébce práva a demokracie) tak nejen, že to žádný soud nevezme a nesmí brát jako důkaz, protože byl získaný nelegálními prostředky, ale vy za to vyfasujete pěkný flastr.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 12:45 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

O to smutnější je, že autor JV toto všechno ví a ještě mu to dělá radost. Přitom on sám se bojí uvést jakékoli jméno, aby se nedostal do problémů a do křížku se zákonem.
Jestli to riziko chcete vzít na sebe, prosím. JV je jako vojevůdce, který nekráčí v čele svých šiků, ale zezadu je popichuje, hlavně jen ať on nedojde úhoně.
tsd

Pipinek
Pipinek (neregistrovaný) ---.225.freebone.cz
8. 1. 2016 15:10 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Ještě jednou vás žádám, abyste doložil, o jaké porušení zákona má jít.

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
8. 1. 2016 10:51 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Já Vás ale vůbec neobdivuji.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 12:11 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Já Vás také ne. Jsme si fifty-fifty.
tsd
P.S. Co jiného jste na to mohl odpovědět. :)

Pipinek
Pipinek (neregistrovaný) ---.225.freebone.cz
8. 1. 2016 15:08 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Jaký zákon porušují? Doufám, že budete konkrétní a že doložíte přesný odstavec zákona. A ne že tady budete jen plácat nepodložená tvrzení.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 16:03 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

http://www.odposlechy.com/pravni-rozbor

Líp bych to nenapsal, nechám to odborníkům.

tsd

Pipinek
Pipinek (neregistrovaný) ---.225.freebone.cz
8. 1. 2016 17:34 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR ze dne 11.5.2005, sp. zn. 30 Cdo 64/2004 o připuštění důkazu nahrávkou telefonního hovoru - navrženým důkazem byl hovor tří osob, přičemž jedna z nich o nahrávání nevěděla. Nejvyšší soud dovodil přípustnost tohoto důkazu, když argumentuje tím, že ustanovení § 11 a § 12 OZ „poskytují ochranu jen těm projevům fyzických osob, jež mají osobní povahu. Osobní povahu proto – jak z logiky věci plyne – zpravidla nemají projevy, ke kterým dochází při výkonu povolání, při obchodní či veřejné činnosti.

Když lékař mluví s pacientem, tak podle vás jde o projev osobní povahy, podobně jako když se někdo baví o své rodinné situaci a soukromých věcech? Nebo jde z pozice lékaře o výkon povolání?

Z druhé možnosti plyne, že je možné lékaře nejen nahrávat, ale i nahrávku uveřejnit. Zákon chrání pouze soukromí, které je osobní povahy.

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
8. 1. 2016 17:40 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Ještě mít tak systém precedentního práva, jako v USA. To by pak toto rozhodnutí mělo teprve váhu. V soudnictví v ČR to ale znamená- někdy se to hodí, někdy se to nehodí....

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
10. 1. 2016 10:16 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Soudy mají povinnost k těmto tzv. judikátům NS přihlížet. Že se tak často neděje a soudci si dělají, co chtějí, je bohužel jiná věc.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 1. 2016 22:23 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Možnosti pořizování záznamů

Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny jen při splnění těchto zákonem definovaných podmínek:
SE SOUHLASEM zaznamenané osoby,
bez souhlasu zaznamenané osoby na základě těchto zákonných licencí: Na základě zákonné úřední licence může být pořízen obrazový snímek či obrazový nebo zvukový záznam pro účely výkonu státní moci.
Pro vědecké a umělecké účely je možné pořídit podobiznu, obrazový snímek či obrazový a zvukový záznam.
Obrazové a zvukové záznamy lze pořídit i na základě zpravodajské licence, a to pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
10. 1. 2016 10:15 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

"Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny jen při splnění těchto zákonem definovaných podmínek:
SE SOUHLASEM zaznamenané osoby,"

Pipinek sem dá judikát NS, který jasně říká, že toto se netýká rozhovorů, které NEJSOU osobní povahy, a vy sám sem poté nakopírujete zákon, který vás usvědčuje ze lží. Já se musím smát :-D

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 1. 2016 23:46 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

V okamžiku, kdy se ptáte na jeho osobní názor , jak píše autor v článku, už lékaře nutíte odhalit jeho osobní a soukromé názory . Tam začíná váš konflikt se zákonem. A ne,že ne.
tsd

Pipinek
Pipinek (neregistrovaný) ---.225.freebone.cz
9. 1. 2016 1:54 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Melete nesmysly, názory lékaře se pořád týkají jeho rodiny a ne soukromého života, tedy toho, zda se rozvede s manželkou, co jeho děti a jak vychází s tchýní!
Nahrávat lze i bez souhlasu. Nebo mi uveďte jediný rozsudek českého soudu, který dovodil odpovědnost osoby, která si nahrávala někoho bez souhlasu, kdo mluvil o pracovních věcech týkajících se své profese.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 2:14 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Osobní názor není profesní názor, i když se týká profese.
Když se zeptáte lékaře jaký je jeho názor na očkování, musí vám odpovědět že dobrý, neboť jinak by se nezachoval lege artis a je to profesní názor.
Když bude mluvit o konkrétní diagnóze a vhodnosti očkování je to profesní názor.
Když se ho zeptáte "pane doktore a teď mi řekněte co si o tom soukromě myslíte jako člověk a ruku na srdce" pak je to soukromý názor, i když mluví o profesi. (a nemusí nutně mluvit o dětech a milenkách) Tak už to konečně pochopte a nesnažte se to zobecňovat. Pan autor v článku přeci píše přesně o této situaci a já také.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 2:24 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

I kdybychom nakonec došli k tomu, že budete první odsouzený za nelegální odposlech, nic to nemění na tom, že je to nejen protiprávní, ale i pěkně hnusné a zavrženíhodné

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 10:46 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Už toho právničení nechte. Čím více se obhajujete, tím více jde pouze vidět, že tomu vůbec nerozumíte.

Porušení právních předpisů se nedopustíte skutkem nahrání si lékaře na záznam při výkonu jeho povolání a při poskytování veřejné služby vám. Takový záznam si pořídit můžete a především jej lze použít u soudu ve svůj prospěch, pokud je jeho obsah důležitý pro důkaz klíčových skutkových tvrzení. - Již z toho rozhodnutí Ústavního soudu vám mělo vyplynout že tohle možné a legální samozřejmě je. Nelegálním skutkem mohou být až některé způsoby použití takto pořízeného záznamu. Pokud by tedy autor nahrávky veřejně na webu vystavil MP3 nahrávku svého lékaře a komentoval to způsobem podívejte se na tu hrůzu, co si vůbec dovolí k rodičům na své ambulanci, nebo naopak podívejte se jakou hrůzu mi soukromě řekl očkování, ale nikdy se pod to ten srab nepodepíše veřejně, mohlo by v těchto souvislostech být pořízení záznamu hodnoceno jako protiprávní jednání protože bylo pořízeno za účelem ryze soukromým a nikoliv za účelem legitimní právní obrany. Není vždy pro právo podstatné co uděláme, ale s jakým úmyslem tak učiníme. Existuji legitimní účely určitého jednání a účely nelegitimní, které jej činí protiprávním. Prokazuje to právě to, co se záznamem učiníme. Někteří rodiče mi posílají tyto záznamy (nahrávky) s dotazem, jak a zda mohou tento svůj záznam použít například v ten prospěch jak dostat dítě do školky nebo jak odmítnout očkování a ubránit se sankci. Uvažují o svých záznamech a nahrávkách jako o budoucích důkazech ve svůj prospěch - a to je zcela legitimní. Nenaleznete je vystavené na internetu. A to je správně a nikoliv hnusné a zavrženíhodné. V některých případech je takový postup rodičů důležitý až nezbytný proti komerčnímu šmejdu, který Vás živí.

Nepíšu to tady jen pro Vás, protože Vy jste svým způsobem psychologická kuriozita. Mohlo by to ale zajímat i mnohé další - dospělé a ve svém okolí respektované čtenáře tohoto webu.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 15:27 Nový

Re: Příklady

celé vlákno

Ačkoli vy jste lékařská kuriozita, neupírám vám, že v právu jste honěný víc než v medicíně. U mne je to zaplať Bůh obráceně.
Nic to však nemění na tom,že je to sprosté a zavrženíhodné jednání.
tsd

Hanka
Hanka (neregistrovaný) ---.ji.cz
8. 1. 2016 11:23 Nový

Děkuji

Pane Vavrečko, výborný článek! Děkuji.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 14:11 Nový

Vyjel po mně

Vyjel po mně

Je to velmi nedávno, co jsem oslovil jednoho odborníka z akademické půdy, který je v ČR autoritou a osobností v oblasti očkování. Nebudu jej jmenovat, bylo by to ode mne velmi nekorektní.

Čtěte více na: http://www.vitalia.cz/clanky/lekari-se-boji-rict-co-si-skutecne-mysli-o-ockovani/#ixzz3werlq0qE

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 14:17 Nový

Vyjel po mně

Vyjel po mně
Pane kolego, bylo by naopak velmi korektní sdělit jeho jméno, dát mu možnost vyjádřit se a odhalit nám jaké, že to pochybnosti s vámi zmítaly. Tak jak se vyjadřujete vy je to o ničem. Ani za pomluvu by vás noname nemohl stíhat. Váš článek je přesně ve stylu politika, který mluví půl hodiny, nic neřekne jen lidi naštve nebo rozjásá a nikdo vlastně neví proč.
tsd

toNic
toNic (neregistrovaný) 81.30.227.---
8. 1. 2016 15:14 Nový

Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Tak tady mate priklad toho, ze cele to vakcinacni divadlo je ... podvrh a lez.
http://www.svobodavockovani.cz/news/lekarka-zvitezila-nad-britskou-vseobecnou-lekarskou-radou-dukazem-ze-ockovani-neni-potrebne-na-dosahnuti-zdravi/
Muzete se v tom povrtat, ale nebude Vam to nic platne, tohle je zkratka fakt. Neverim, ze zmenite nazor, na to jste az prilis zaslepeny. Nehlede na to, ze by jste tim zklamal sve spolupracovniky a sveho zamestnavatele.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 16:09 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Podívejte se na originální zdroj článku. Na tomto "seriózním" serveru se hned vedle tohoto "seriózního" článku dočtete převratnou informaci, že NASA kalí vodu a Američané nikdy nebyli na Měsíci.
Dál už nemá cenu cokoli komentovat,
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 16:10 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Jsem sám sobě zaměstnavatelem a rozhodně se nechci zklamat.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 16:28 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Jedině snad, že sloboda očkovania je na tom hodně špatně, když jim nezbývá než se uchylovat k takovým úchylárnám.
tsd

toNic
toNic (neregistrovaný) 81.30.227.---
12. 1. 2016 15:54 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Jiste, nevyslo to v "serioznim" lekarskem deniku. Ale podivuji se, ze jste se do toho neponoril. Vlastne se nepodivuji, mate jen jeden pohled a to opacny nez mam ja. Rozdil mezi nami je ten, ze ja pravdu hledam, vy ji nehledate. Jste totiz lhar a demagog (a jeste placenej) a proto se Vam pravda nehodi.
Tak do toho, clanky obsahuji odkazy, mate moznost vyhledavat si informace pomoci vyhledavace. Jiste najdete, ze ten rozsudek budto neexistuje nebo pani doktorka neexistuje nebo soud se nekonal nebo nenajdete radeji nic.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 16:14 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Jak jsem psal, nebudu se zabývat články ze serveru, kde jsou rozhovory s ufóny. Blesk taky nečtu a nemyslím si, že bych tím byl nějak ochuzen ani, že by můj rozhled nějak utrpěl. V tom je mezi námi rozdíl vy a vám podobní přehrabáváte smetiště a máte radost, když najdete něco, co by se mohlo podobat pravdě. A nejste schopni ji rozlišit od polopravdy a lži.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 16:33 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Ale ukecal jste mne a tak jsem si to přečetl. Krásný román, jen co je pravda. Mně by stačilo přečíst si originál rozsudku s odůvodněním. Kde nic tu nic. Pokuste se ho najít, ale nemyslím, že se vám to povede. Pak vám dám za pravdu a posypu si hlavu popelem.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 16:45 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Ještě jedna poznámka. Není to tak dávno, byl zproštěn obžaloby jakýsi doktor, zapletený do aféry Wakefield. Antivax to komentoval slovy jako vítězství Wakefielda, Wakefield měl pravdu atd.
Pak, ale se uveřejnil rozsudek a pravda byla trochu jiná. Pan doktor byl shledán nevinný, protože dodával Wakefieldovi pouze data, ale samotnou manipulaci s daty provedl právě Wakefield.
Mám takové mravenčení v pravé noze, že tady to bude něco podobného. (nedostatek důkazů, procesní chyba ....atd nejsem právník), ale realista
tsd

toNic
toNic (neregistrovaný) 81.30.227.---
13. 1. 2016 16:36 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Marna slava, Vase erudoivana prava noha to proste zase rozlouskla.
Ja doufal, ze me prave ten rozsudek naleznete Vy sam, jste v tom neskutecnbe dobry, tak jsem Vam veril. A nic.
Co se tyce pana Wakefielda, jaka data ze to mel manipulovat? Co ja vim, tak odsouzen byl za to, ze nemel povoleni eticke komise k odebrani vzorku pacientu. O manipulaci s daty nikde nic, leda by jste poslal clanek od novinare a lhare Vam podobneho - Deera. To je zase pro mne naprosto neseriozni zdroj. Typove dost odporny clovek, kterymu neni jakekoliv odsouzenihodne chovani cizi.

IT
IT (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
23. 1. 2016 4:05 Nový

Re: Priklad pro trolla taky skoro doktora

celé vlákno

Kdyz pravdu rika blazen (cti "seriozni" server) stava se z pravdy snad lez?

Lide se nerodi s patentem na pravdu. Pokud to s ni mysli vazne, odlozi zaslepenost ve vlastni nazory a slepou viru v uznavane autority, priblizi se k ni vetsinou zkoumanim vlastnich i cizich nazoru a presvedceni at jsou jakekoli (pokud jim ovsem vlastni egoismus a presvedceni tu pravdu zkoumat dovoli). Na konci toho zkoumani se jim take muze stat, ze prijdou na to, ze zadna univerzalni pravda neexistuje.

Co jeden vidi jako barevne, druhy vidi jako cernobile a treti nevidi vubec.
Pritom kazdy ma "svoji" pravdu. Stejne tak to co jednomu cloveku pomuze, druhemu muze uskodit (at je to ockovani nebo cokoliv jineho).

Proc lide slepe veri tomu co je uci nekdo ve skole? Proc lide pokladaji zavery vedy jako dukaz nezpochybnitelne pravdy, kdyz vedu delaji omylni lide? Proc jsou lide nepoucitelni i kdyz znaji svoji historii?

Jeden priklad za vsechny: roku 1930 byla objevena uzasna ekologicka chemikalie, ktera nereagovala s zadnou latkou v okolnim prostredi a proto neskodila. Ta zazracna latka se jmenovala freon...

Misto zbytecnych slov radsi pridam par citatu Jeana-Jacquesa Rousseaua, ktere tuto "diskusi" a problematiku ockovani dle meho nazoru vystihuji:

"Egoismus je pramenem a principem vsech nasich hnuti, rodi se s clovekem a neopousti ho, pokud zije."

"Bez uprimnosti je jakakoli diskuse pouhy zvast."

"Clovek si nepreje to, co neni schopen poznat."

"Jakmile sluzba obci prestane byt hlavni obcanskou povinnosti a jakmile obcane slouzi radeji svou penezenkou, nez svou osobou, stat je jiz blizek zkaze. Maji-li jiti do boje, zaplati si obcane vojsko a zustanou doma, maji-li jiti do statni rady, jmenuji si zastupce a sedi doma. Svou lenosti a svymi penezi nakonec zpusobi, ze maji vojaky, kteri vlast zotroci, a zastupce, kteri ji prodaji... Jakmile se narod dava zastupovat, prestava byt svobodnym, prestava existovat."

"Nikdy jsem nemyslel, ze by svoboda cloveka zalezela na tom, aby delal, co chce, nybrz spis v tom, aby nikdy nedelal, co nechce."

Tato diskuse totiz neni o ockovani, ale o svobode. A ja se ptam: zijeme ve svobodne zemi? Podle Jeana-Jacquesa Rousseaua evidentne nikoliv...

P.S.
to vyhledani originalu rozsudku az takovou praci neda.
V clanku je odkaz na web autorky a tam se dopatrate na clanek o gmc, kde je vse potrebne uvedeno. GMC ze svych stranek odkaz na dokument odstranilo (proc to asi udelali?). Zajiste si stahnete i zapisy ze vsech 13 dnu slyseni, ktere jsou k dispozici a vsechny podrobne proctete.

http://www.jayne-donegan.co.uk/gmc
http://www.whale.to/vaccine/donegan13.html#Judgement_
http://www.whale.to/vaccine/donegan3.html

Kdyz nenajdete to co je na ocich, co vsechno jeste zbyva? :-)

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
8. 1. 2016 15:44 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Pokládám si otázku, proč by za návrat záškrtu do Španělska nemohlo třeba selhání očkování nedokonalými vakcínami po 30 letech? Víte kolik (%) očkovaných španělů už dávno nemá imunologickou ochranu proti záškrtu? Pokud to nevíte, víte alespoň kolik % lidí ve Španělsku není očkováno proti záškrtu z toho důvodu, že odmítli? A pokud ani to nevíte, tušíte vůbec, jak má fungovat lidské svědomí v situaci, kdy vůbec nic podstatného nevíte?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
8. 1. 2016 15:59 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Protože co čert nechtěl, vyskytlo se to v uzavřené komunitě odmítačů očkování, fanatiků přírodního životního stylu a biomatek.
To je náhodička.
tsd

David V
David V (neregistrovaný) ---.tmcz.cz
8. 1. 2016 17:36 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Tak se koukněte např. do Brazílie v roce 2010:

“We describe microbiological, clinical and epidemiological aspects of a diphtheria outbreak that occurred in Maranhão, Brazil. The majority of the 27 confirmed cases occurred in partially (n = 16) or completely (n = 10) immunized children (n = 26).
...
Three cases resulted in death, two of them in completely immunized children.”

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25703400

A v podrobné zprávě se pak píše:
"one child was partially immunized, i.e. did not receive all doses of DTP vaccine provided in the Brazilian immunization schedule [13], and the other two were completely immunized"

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.rychlydrat.cz
8. 1. 2016 21:16 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Takových důkazů a studií o neúčinnosti vakcín a tzv. stádní imunity lze najít velké množství, např. o lokálních epidemiích spalniček, zarděnek a příušnic v Číně s 99% proočkovaností: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3930734/.

JankaP
JankaP (neregistrovaný) 79.110.36.---
8. 1. 2016 17:55 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

tsd napsal:
"Protože co čert nechtěl, vyskytlo se to v uzavřené komunitě odmítačů očkování, fanatiků přírodního životního stylu a biomatek.
To je náhodička.
tsd"

Z článku, na který dával tsd odkaz:
"Včera potvrdilo katalánské ministerstvo zdravotnictví osm nových případů diftérie, čili záškrtu. Všechno jsou to spolužáci šestiletého chlapce, který se nakazil jako první a bojoval o život. ... Spolužáci jsou všichni očkovaní, nemoc se u nich tedy nerozvinula, ale budou jim pro jistotu podávána antibiotika."

Takže všichni spolužáci byli očkovaní. Co kdyby to dítě bylo jedno z těch, co nemohou být očkovány a mají být chráněny stádní imunitou? Ta stádní imunita nějak nefungovala. A nikdo jiný z odpíračské komunity evidetně neonemocněl. Nebo že by se nakazil od očkovaných spolužáků? (Z článku: "U očkovaných osob nedochází k těžkým formám, je však možné nosičství.")

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 0:59 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Co kdyby kdyby?
Ten chlapec onemocněl první. Všichni, kdo s ním přišli v inkubační době do styku byli vyšetřeni a podrobeni laboratorním testům. (jednalo se o dětský tábor a asi 150 lidí a nemoc propukla na začátku pobytu )
Nikdo nebyl nosičem. Zdrojem infekce byl onen neočkovaný chlapec.
Takto opravdu nemůže z principu kolektivní imunita fungovat. Jen je třeba připomenout, že těm ostatním nakaženým a očkovaným dětem zachránilo očkování život, protože nemoc měla mírnější klinický průběh, i když dostali velkou inf. dávku.
Vzhledem k tomu, že nejvíc se záškrt šíří právě v takových pochybných komunitách,kde dítě žilo a kde se moc nedbá na hygienu ani prevenci, jsem přesvědčen, že zdrojem byl nosič právě z této komunity, který unikl pozornosti místních epidemiologů.
tsd

JankaP
JankaP (neregistrovaný) 79.110.36.---
10. 1. 2016 20:20 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

"Vzhledem k tomu, že nejvíc se záškrt šíří právě v takových pochybných komunitách,kde dítě žilo a kde se moc nedbá na hygienu ani prevenci, jsem přesvědčen, že zdrojem byl nosič právě z této komunity, který unikl pozornosti místních epidemiologů.
tsd"

Unikl pozornosti?! Při TAKOVÉ kauze?!
Smích prodlužuje život. Děkuji za prodloužení mého života velmi dobrým vtipem.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
10. 1. 2016 22:52 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Tak abyste smíchy nepraskla. Nebo si fakt myslíte, že přijít na zdroj nákazy je sranda, kterou zvládne každý Vavrečka?
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
11. 1. 2016 9:09 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Drahý kolego,
a co tak přestat očkovat, Pár mrtvých sem, pár mrtvých tam. Víte jak by to dopadlo?
" A pokud ani to nevíte, tušíte vůbec, jak má fungovat lidské svědomí v situaci, kdy vůbec nic podstatného nevíte?"
tsd
P.S. Já tuším, že v tom případě by vás možná svědomí dohonilo.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.rychlydrat.cz
8. 1. 2016 20:59 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Jenže ono to zatím mnohem častěji dopadá takhle: https://www.youtube.com/watch?v=G8qQuXddHb4

A co na to svědomí?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 1. 2016 1:53 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Vzhledem k tomu, že tabulka na konci filmu s počtem vyhodnocených vedlejších účinků rozhodně nepocházela ze zdroje SUKLU a autor si čísla vycucal z prstu, pochybuji i o závěrech těch maminek, že děti jsou postiženy v souvislosti s očkováním. Je mi jich líto, ale přikláním se k názoru zmiňovaných lékařů.
tsd

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.rychlydrat.cz
9. 1. 2016 21:41 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

No jistě, souvislost neprokázána, že ano. Jsou tu sice prokazatelně poškozené děti, ale hlavně že máme čisté ruce.

toNic
toNic (neregistrovaný) 81.30.227.---
13. 1. 2016 16:49 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

V Australii v roce 1996 zemreli tri deti na cerny kasel. Dost to zalomcovalo celou spolecnosti, ten kdo neockoval byl uvrzen na okraj spolecnosti. Vzstraseni rodice vzali utokem ockovaci centra.
Nu co se nestalo, zvedavi lide volali do nemocnice, kde se to melo vse odehrat a zjistili, ze zadna umrti na cerny kasel tam nebyla. Cely clanek byl jen lez. Co na to svedomi?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
13. 1. 2016 18:45 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

Čí svědomí moje?
Nejsem Australan a netuším co a jak se přihodilo před 20ti lety v Austrálii. Jediné co teď vím je vaše podání této události. Je jen otázka, jestli to tak bylo? U nás by se tomu řeklo šíření poplašné zprávy. Ale jak to bylo ve skutečnosti nevíte ani vy, jen jste to vygoogloval na nějakém antivaxerském serveru a přežvýkal jako zaručenou agenturní zprávu.
Docela by mne to zajímalo nedáte mi link?
tsd

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
16. 1. 2016 20:30 Nový

Re: smrt ve Španělsku

celé vlákno

takoví mívají svědomí čisté= nepoužité.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
10. 1. 2016 10:28 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Pane Vavrečko, děkuji za další, tentorkát opravdu výživný článek. O té australské kauze jsem nevědel.

Že se takovéto totalitní praktiky psychopatů vyskytují v mnoha oblastech života je fakt. U medicíny je to o to horší, že jde o zdraví a životy lidí.Smutné na tom celém je, že se najde řada takových, kteří takováto jednání podporují či bagatelizují různým lhaním, demogogií či -nemaje argumentů - osobním zesměšňováním a dehonestacemi názorového oponenta (máme zde takové, kteří toto považují za cíl "diskuze"), aniž by z toho sami měli nějaký materiální prospech. Lenin je pojmenoval velmi trefně užitečnými idioty.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
10. 1. 2016 10:45 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Jen ještě doplním, že z minulosti známe minimálně jeden podobný případ, a tím jsou tabákové společnosti. Falešné a podplacené "vědecké" výzkumy, zastrašování svědků, korupce a další podobné praktiky. Taky lékaři doporučovali 9 z 10 těhotných žen Lucky Strike :-)

Naštěstí se našli takoví, kteří utajované informace vynesli na povrch. Kdyby se chovali stejně "loajálně", jak nám tady káže kazatel křivé morálky TSD, možná by se o tom dodnes nevědělo.

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
10. 1. 2016 10:57 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Právě mám mj. rozečtenu knihu
Marka Hermana: NAJDĚTE SI SVĚHO MARŤANA

Je to jedno z nejpoutavětších, a dle mne nejsrozumitel­nějších zpracování základů lidské psychologie. Tu knihu vřele doporučuji úplně všem. Přestože mnohé věci znám z jiné literatury ta elegance zpracování je zde skutečně velmi názorná a jde pouze do užitečné hloubky (pro neprofesionály).

Jak to tak čtu přemýšlím vždy v navozených situacích o typických osobnostech, které mám kolem sebe a představte si - jednou z nich je i "tsd". Je to pro mne určitý psychologický model, kterých mám kolem sebe jinak málo, pokud pominu své vlastní děti, které ale nejsou dospělé.

Proto již dnes nesouhlasím s tím Vašim příkrým hodnocením "psychopati". Tak to není. Jsou to lidé, kteří se ještě hluboce sami nepochopili a nepochopili základy chování těch druhých. Jsou zmatení a ztracení sami v sobě a ve svých potřebách, které prakticky zoufalým jednáním saturují. Ti lidé potřebují pomoc (volají o pomoc) a současně odmítají tu racionální, což je ale zcela přirozené, protože ta - nepomáhá. Na pozorování těchto lidí a uvědomování si jejich "patologie" můžeme odhalovat svou vlastní a postupně se jí zbavovat. Tito lidé nám svou existencí mohou pomoci, pokud máme oči otevřené a zůstaneme k sobě kritičtí i vlídní. Bohužel my nedokážeme pomoci jim. Avšak tuto povinnost ani nemáme a není nic špatného ani na tom, když nám tito lidé zůstanou úplně lhostejní.

Jak píše pan Herman na straně 109 své krásné knihy: "Proč malé děti teoreticky nemohou vůbec zlobit? Je to tak trochu slovní hříčka, ale v podstatě platí, že když budeme jako rodiče reagovat na "dobré" věci, budou se děti chovat "dobře". Když budeme reagovat na "zlobení", budou zlobit. Cílem dítěte je získat pozornost. po dobrém nebo po zlém."

Kdysi jsem si chtěl udělat takový malý experiment s tsd. Reagovat na něj jen tam, kde napíše něco rozumného, korektního k polemice, věcně užitečného a trošku jej i nějak cíleně ale neokatě "připochválit". Chtěl jsem sledovat, jestli takový systematický přístup by něco změnil na jeho projevu a sledovat to. Je to úplně typický věkem dospělý- chováním dítě podle všech znaků svého projevu. Nicméně tuto část osobnosti máme mnozí z nás v sobě také (!). Není přitom účelem ji potlačit jako nějakou svou hanbu - to ne. Ale poznat ji a zvládnout, když je to potřeba.

Upustil jsem od toho, protože mám mnohem více užitečnějších a potřebnějších věcí na práci, než si dělat tyhle sebevzdělávací experimenty s ostatními. :-)

Ale chci Vám říci: V něčem se mýlíte. Tu knížku si přečtěte. Vám bude - jako rozumnému člověku - velmi k užitku.

S osobním pozdravem, JV

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
10. 1. 2016 12:04 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Krásně si notujete jen tak dál, jste dospělí a máte každého přečteného.
Jen tak dál a utěšujte se svojí inteligencí a nadutostí. Je to syndrom fanatických revolucionářů, kteří považují ty neosvícené za blbečky a stádo, kterému je potřeba otevřít oči.
Přerostlé dítě tsd
P.S. Zdravím podržtašku Prof, Strunecké

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz
10. 1. 2016 14:23 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Velmi trefné. Dle mého se internet neměl dostat mezi běžnou populaci, lidi v obrovské míře informací neumějí hledat, navíc všudepřítomná absence kritického myšlení. Pochopitelně místním diskutérům nedochází – co znamená kolektivní imunita viz wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Očkován%C3%AD#Kolektivn.C3.AD_imunita

David V
David V (neregistrovaný) ---.lekis.cz
11. 1. 2016 10:02 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Můžete mi prosím říct, jak kolektivní imunita funguje u záškrtu?

Jinak si na tohle téma můžete prostudovat zajímavý dokument od Petera Tuhárského: http://www.rizikaockovania.sk/dok/Kolektivna_imunita-myty_a_fakty.pdf

a také zde na Vitalii vyšel před časem článek od Vavrečky na tohle téma: http://www.vitalia.cz/clanky/18-kauza-ockovani-kolektivni-imunita/

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 9:06 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Ale chápu, že takové čtení odporuje vaší VÍŘE a tak to odložíte.
Proč taky číst ty pindy redigované jakýmsi nevýznamným profesorem z Oxfordu, když samouk Peter vám nabízí takové krásné čtení, že?
tsd
P.S. očekávám tvrzení, že farmaceutické firmy si koupili už i University of Oxford.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
11. 1. 2016 14:34 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

"kteří považují ty neosvícené za blbečky a stádo"

Nádherný popis tzv "odborníků" nejen na vakcinaci

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
11. 1. 2016 15:27 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Já nepsal o odbornících. Já psal o "osvícených" revolucionářích jako jste vy, tak to laskavě nepřekrucujte.
Ale co od vás můžu čekat jiného, že?
tsd
P.S. pak kdo je tady troll

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
11. 1. 2016 15:29 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Každý fanatik se chce přeci prohlásit alespoň za osvíceného genia, když ne přímo za svatého.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
12. 1. 2016 13:17 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Přesně styl vašich "odborníků". Hrají si na bohy, ale když jim někdo položí dotaz, tak se dokážou uboze smát oběte jako Prymula, mlčí, nebo začnou být agresivní, jak píše autor v článku.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
12. 1. 2016 13:15 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Kdyby nebylo fanatických dobroserů, nebylo by třeba fanatických revolucionářů.

Styl "já vím nejlíp, co je pro vás dobře, tak vám to přikážu třeba násilím a vy držte huby a nestěžujte si, protože jste jen hloupé ovce, které tomu nerozumí" je styl dobroserů, nikoliv těch vašich revolucionářů. Ti se naopak snaží o osvětu, nikomu své názory necpou, nikoho k ničemu nenutí.

Jediný, kdo tady překrucuje a lže, jste vy.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 13:28 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Co je na tomto i případně minulém článku pana JV prosím vás osvětového? Konkrétního nic a jen sepsané všeobecné pomluvy a většina pediatrů hozena do jednoho pytle. To je asi tak všechno.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
12. 1. 2016 13:36 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Při každém otevřeném nesouhlasu s vašimi ujetými teoriemi jste agresivní a jak když vás bodne vosa do zadku. Hned se vytasíte s jakoukoli pochybnou antiteorií abyste stáli v opozici vědeckého poznání, které samozřejmě zastává oficiální medicína, protože na rozdíl od internetových Vavrečků si nemůže dovolit vypustit do světa žádný fejk.
tsd
P.S. Přečtěte si svůj první příspěvek se kterým jste se po čase vrátil na diskuzi. Opravdu nádhera. Mám vám ho připomenout.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
12. 1. 2016 22:05 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

S našimi ujetými názory? To jako že lidi mají mozek, umí ho používat a měli by se rozhodovat samostatně a zodpovědně, je ujetý názor?

"jste agresivni"

Kdyby si opozice nehrála na bohy a byla přístuná diskuzi, nebyla by potřeba žádná agresivita. To je jen NÁSLEDEK, jestli dokážete vůbec pochopit příčinu a následek. Nedělejte z lidí pousné nesvéprávné ovce a nebude žádná agresivita.Jeto VAŠE vina.

"protože na rozdíl od internetových Vavrečků si nemůže dovolit vypustit do světa žádný fejk"

LOL :-DDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDD

"P.S. Přečtěte si svůj první příspěvek se kterým jste se po čase vrátil na diskuzi. Opravdu nádhera. Mám vám ho připomenout."

Klidně.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
12. 1. 2016 22:01 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Já nemluvil jen o tomto článku, já mluvil obecně.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
12. 1. 2016 23:52 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Začínáte být nudný a opakujete se. Asi s vámi pro teď skončím, protože nemáte nic nového co říci a navíc už přesně vím co od vás čekat za další blitky.
tsd

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
14. 1. 2016 16:02 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Prostě kromě opakovaných lží a demagogií nic dalšího nemáte. Nemáte už co odpovědět, tak odtáhnete trollovat do další diskuze.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
11. 1. 2016 14:32 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Děkuji za doporučení, knihu si rád přečtu.

"Proto již dnes nesouhlasím s tím Vašim příkrým hodnocením "psychopati""

Abych to upřesnil, těmi psychopaty jsem mysel vedení oněch korporací. Jak, předpokládám, cíte, pscyhopati se peojevují nedostatkem emocí, empatie či citů, a přesně tyto vlastnosti ti lidé velmi často mají, prostě - jdou přes mrtvolu, je jim jedno, kdo jejich honbu za ziskem odnese.

Jedince TSD bych za psychopata neoznačoval, pro toho mám zcela jinou "diagnózu" :-)

David V
David V (neregistrovaný) ---.lekis.cz
13. 1. 2016 13:51 Nový

Re: NAJDĚTE SI SVĚHO MARŤANA

celé vlákno

Děkuji za tip na skvělou knížku.

anna
anna (neregistrovaný) 78.110.216.---
10. 1. 2016 19:02 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

Na základě našich zkušeností mám pocit, že pediatři se nejen bojí otevřeně o očkování mluvit, ale spousta z nich ani není správně informována, a ani nemají potřebu si informace, které dostávají ověřovat. Pochybnosti o systému očkování se prohlubovaly postupně. Když jsme zvažovali posunout očkování proti TBC, byli jsme označeni za ignoranty výdobytků moderní medicíny. Toto očkování bylo vyjmuto z povinných v roce 2010.
V roce 2005 jsme si zakoupili Infanrix Hexa, který nám byl doporučen jako to nejlepší, co můžeme pro naše dítě mít. Věřili jsme, neověřovali jsme. Do měsíce se objevily první informace, že v Rakousku se stahuje z trhu hexavakcína Hexavac, jelikož po aplikaci zemřely děti. Tato skutečnost nastartovala proces vyslechni a prověřuj. Zjistili jsme, že Infanrix Hexa stačí 3 dávky. Několik pediatrů nám tenkrát do očí tvrdilo, že to není pravda, že nám všechny země závidí náš systém a také brzy budou očkovat 4 dávky. To samé se opakovalo u MMR vakcíny, kdy jsme chtěli odložit druhou dávku do věku 7 let. Opět byla odpověď nelze a okolní státy litují, že nemají toto schéma očkování. Nyní je schéma 2+1 uznáno jako plnohodnotné a MMR druhá dávka je posunuta, tuším, do věku 7 let.
U druhého syna jsme postupovali vzhledem ke zkušenostem a rodinné anamnéze opatrněji a vyžádali jsme si konzultaci v očkovacím centru. Lékařka nám tehdy řekla, že naše rozhodnutí neočkovat Hexavakcínu je správné, neboť u dětí rodičů alergiků často spouští ekzémy. Další doporučení bylo přeočkovat staršího syna v 5 lletech vakcínou Boostrix nebo Adacel, protože na Infanrix bývají v tomto věku nepříjemné reakce, neboť je zbytečně "silný". Pediatr to komentoval slovy, že lékařka je mimo mísu, protože jim na semináři říkali...... .
Z těchto zkušeností na mě náš očkovací systém působí tak trochu jako metoda pokusu a omylu. Prostě zkusíme, co si občan nechá líbit, co děti vydrží a budeme ten byznys držet co nejdéle.

Seti
Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz
11. 1. 2016 14:45 Nový

Re: Lékaři se bojí říct, co si skutečně myslí o očkování

celé vlákno

No vidíte a podle mítního trolla TSD jste jen blbečci a ovce, které o věci nic neví, protože nejste odborníci, nemáte tudíž šanci posoudit blaho očkování pro vaše děti, ale nechali jste si otevřít oči fanatickými revolucionáři. To potěší, ne? :-)

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
18. 1. 2016 8:24 Nový

MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

Skutečně shoda náhod. Objevil jsem aktuální informaci související s obsahem článku, že v USA výrobce přípravku VIOXX zaplatí jeho obětem 830 miliónů dolarů.

http://www.apatykar.info/kratke-zpravy-9686/

Poněkud se jim nepodařilo zničit všechny potřebné lékaře tam, kde žijí. A jak vidíte - bez likvidace odporujících lékařů, hrozí farmaceutickým výrobcům opravdu astronomické ztráty.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
18. 1. 2016 9:06 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

To je sice zajímavé, ale nechápu jak to souvisí s vakcínami, očkováním a názvem článku?
Až budete mít něco relevantního tak příjďte, těším se.
tsd

David V
David V (neregistrovaný) ---.lekis.cz
18. 1. 2016 11:09 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

tsd, možná byste měl číst i obsah článku a ne jen titulek :-P

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
18. 1. 2016 13:07 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

No právě, v článku je uveden jeden jediný konkrétní případ a ten se netýká vakcín a očkování, Ten zbytek je jen balast a autorovy subjektivní antivax názory. Nic konkrétního jen věty ala " jak všichni víme" nebo "je jasné". A výrazy tedy,asi, tudíž, možná, bych, jestli......
Čtěte pozorně a dáte mi zapravdu. NEBO MI CITUJTE JEDINOU KONKRÉTNÍ VĚC NEBO KAUZU, KTERÁ JE V ČLÁNKU POPSANÁ.
Kde nic, tu nic.
tsd

J B aura:10
18. 1. 2016 16:45 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

Zdravím a dovolím si poopravit a doplnit pár informací z Vašeho příspěvku :-)

1) 830 milionů je dozajista astronomická částka, ale když máte roční obrat přes 42 miliard, poněkud se to relativizuje.

2) Těch aktuálních 830 miliónů je odškodnění investorům, kteří na vlně podvodné kampaně na Vioxx nakoupili akcie Mercku. Odškodnění pro většinu poškozených (a pozůstalých) se zavázal Merck zaplatit ve výši 5 miliard už v roce 2007.

Stručné info o Vioxxu i dalších kauzách Mercku najdete např. na wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Merck_%26_Co.

Ale protože u nás není Merck dvorním dodavatelem povinných vakcín, vyhledal jsem si na wiki i GlaxoSmithKline, jestli je to jiné:
https://en.wikipedia.org/wiki/GlaxoSmithKline#2012_criminal_and_civil_settlement
Je tam drobná odlišnost. Merck je zvyklý platit více poškozeným, GSK platí více na pokutách za podvody, podvrhy, lživou reklamu a podplácení.

Ale je možné, že vakcíny pro ČR mají v GSK na starosti jen hodní manažeři, kteří by se k neetickému jednání nikdy nesnížili ;-)

Autor
Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz
20. 1. 2016 9:30 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

Děkuji :-)

Také s oblibou sleduji rubriku "kauzy farmafirem" na portálu www.apatykar.info. Tyto rozdíly, které uvádíte jsou ale velmi zajímavé.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
20. 1. 2016 10:14 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

To víte i studium Google University vyžaduje pilnost a nadání.
tsd

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
20. 1. 2016 10:29 Nový

Re: MSD zaplatí 830 mil.dolarů obětem léčivého přípravku VIOXX

celé vlákno

To se potom můžete rozcházet i o pár miliard USD, když používáte tak "zaručené" zdroje informací. Jestli ono to třeba není úplně jinak?
tsd

KLM
KLM (neregistrovaný) 198.50.152.---
20. 1. 2016 12:34 Nový

Shrnutí

celé vlákno

Tady je pěkně shrnuta protivakcinanční hysterie, včetně informací kolik vlastně vydělává farma průmysl na vakcinách:
http://manipulatori.cz/myty-a-legendy-antivakcinacniho-hnuti/
Doporučuji pořádně přečíst.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
20. 1. 2016 12:57 Nový

Re: Shrnutí

celé vlákno

Zbytečná snaha. Já to již četl a souhlasím. Ostatní zde diskutující to číst nebudou, protože pro ně je to hoax a dílo Satanovo.

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
20. 1. 2016 23:11 Nový

Re: Shrnutí

celé vlákno

Smrtící přešlapy pharma konglomerátů:

http://www.somo.nl/publications-en/Publication_2534

testujeme testujeme...

Kiri
Kiri (neregistrovaný) ---.w90-14.abo.wanadoo.fr
16. 3. 2016 16:27 Nový

Re: Shrnutí

celé vlákno

Tak jsem si to precetla a moc objektivni se mi ten clanek nezda. Autor zrejme zapomnel na nektera fakta, ktera se nehodila... Napriklad ockovani MMR a jeji dusledky. Pise o rizicich priusnic v dospivani a dospelosti, nebezpeci zardenek pro plod atd. K tomu prece dochazi prave kvuli ockovani. Dospeli uz nejsou imunni a prubeh nemoci je mnohem horsi. Kdyz jsem byla na stredni, doslo tam k mensi epidemii priusnic, i kdyz ockovani byli povinne vsichni.