Hlavní navigace

Kvalitní čaj z automatu namísto břečky?

21. 5. 2010

Sdílet

Nestlé představilo presovač na čaj. Švýcarský potravinový gigant Nestlé, který je známý především svými čokoládovými výrobky a rozpustnou kávu Nescafé, se pokusí změnit návyky Evropanů. Čtěte téma: Zelený čaj – je skutečně tak zdravý? Vysloužil si pověst všeléku, který nás zaručeně ochrání před rakovinou či infarktem. A jako bonus pomůže bojovat s přebytečnými kily. Není divu, že se ocitl v hledáčku výzkumných týmů.

Nestlé představilo presovač na čaj.

Švýcarský potravinový gigant Nestlé, který je známý především svými čokoládovými výrobky a rozpustnou kávu Nescafé, se pokusí změnit návyky Evropanů.

Čtěte téma: Zelený čaj – je skutečně tak zdravý?

Vysloužil si pověst všeléku, který nás zaručeně ochrání před rakovinou či infarktem. A jako bonus pomůže bojovat s přebytečnými kily. Není divu, že se ocitl v hledáčku výzkumných týmů.

Po úspěšném zavedení automatů Nespresso nás chce naučit pít kvalitní čaj z automatu. Nový produkt je zatím pracovně nazýván Special T a jako první ho budou moci vyzkoušet Francouzi.

Pokud se osvědčí, budou ho moci ochutnat milovníci čaje i z ostatních evropských zemí a následně zákazníci v Turecku, Rusku nebo Číně.

 Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.