Hlavní navigace

Koupí sladké ozdoby podpoříte „domov“

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V pražském Paláci Flóra byl o víkendu slavnostně zahájen charitativní projekt Zlaté chvíle. Cílem projektu je podpořit výstavbu Domu pro všechny generace, kterou zaštiťuje občanské sdružení Každý koš pomáhá, o.s., ve spolupráci s tradiční českou značkou Zlaté. Návštěvníci centra mají možnost si až do 20. prosince 2010 koupit sladkou vánoční ozdobu, zavěsit ji na vánoční stromek a přispět tak částkou 10 Kč na Domov pro všechny generace.

V pražském Paláci Flóra byl o víkendu slavnostně zahájen charitativní projekt Zlaté chvíle.

Cílem projektu je podpořit výstavbu Domu pro všechny generace, kterou zaštiťuje občanské sdružení Každý koš pomáhá, o.s., ve spolupráci s tradiční českou značkou Zlaté.

Návštěvníci centra mají možnost si až do 20. prosince 2010 koupit sladkou vánoční ozdobu, zavěsit ji na vánoční stromek a přispět tak částkou 10 Kč na Domov pro všechny generace.

Značka Zlaté se rozhodla projekt ještě více podpořit a každou vybranou korunu zdvojnásobit. Celou částku, která se za 24 dnů, během kterých sbírka potrvá, podaří vybrat, značka Zlaté zdvojnásobí.

KL20-hlasovnai

Dům pro všechny generace je určen mladým lidem, kteří musejí ve věku 18 let opustit dětské domovy, ale ještě nejsou připraveni na reálný život, a seniorům, kteří se nacházejí v těžkém životním období. Tento dům se jim stane přechodným domovem a útočištěm, kde si budou obě generace vzájemně pomáhat a těžit z nově nabyté mezigenerační blízkosti a vzájemnosti. Projekt zastřešuje občanské sdružení Každý koš pomáhá, o.s.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).