Hlavní navigace

„Kdo chceš hýbat světem, hni sám sebou“

5. 3. 2010

Sdílet

Dnes začíná v pražských Letňanech festival zdravého životního stylu s názvem FOR FITNESS & WELLNESS, který láká návštěvníky nejen úvodním Sókratovým mottem. Veletrh nabízí novinky a trendy v oblasti fitness, wellness, spa a relaxace pro profesionály i domácí využití, prezentace oborových firem včetně poskytování profesionálního poradenství, přehlídku posilovacích strojů a sportovního vybavení včetně ukázkových cvičebních lekcí, nabídku a poradenství ohledně sportovní výživy a dalších…

Dnes začíná v pražských Letňanech festival zdravého životního stylu s názvem FOR FITNESS & WELLNESS, který láká návštěvníky nejen úvodním Sókratovým mottem.

Fitness

Veletrh nabízí novinky a trendy v oblasti fitness, wellness, spa a relaxace pro profesionály i domácí využití, prezentace oborových firem včetně poskytování profesionálního poradenství, přehlídku posilovacích strojů a sportovního vybavení včetně ukázkových cvičebních lekcí, nabídku a poradenství ohledně sportovní výživy a dalších doplňkových produktů, praktické ukázky relaxačních masáží a péče o tělo a pleť, prezentace fitness a welness center a další doprovodný program.

Čtěte speciál: Průvodce světem wellness

Ze široké nabídky by si člověk měl vybrat právě to, co si jeho tělo žádá. Seznamte se…

„Pokud si chcete doma postavit bazén nebo saunu, vybíráte vhodnou vířivou vanu, hledáte osobního trenéra, individuální kondiční program, rady jak zdravě zhubnout, kterou masáž si vybrat pro své problémy se zády, jak můžete relaxovat a zapomenout na všední starosti a problémy,“ vypočítávají organizátoři důvody, proč veletrh navštívit.

Mediální tváří festivalu, oblasti WELLNESS je herečka a moderátorka Jitka Asterová. Zpěvák, frontman skupiny Tři sestry a také aktivní sportovec Lou Fanánek Hagen se stal osobností oblasti FITNESS.

Víte, že u nás najdete obsáhlý přehled fitness?

A pokud to „svoje“ nenajdete, pošlete nám upozornění, rádi ho doplníme.

„Návštěvníci festivalu budou mít možnost využít služeb přítomných lékařů, fyzioterapeutů, osobních trenérů a dietologů, kteří nabídnou např. komplexní cvičební a léčebné programy pro zdravé a krásné tělo,“ uvádějí organizátoři.

Festival můžete navštívit do 7. března ve veletržním areálu v Praze 9-Letňanech. Současně tu probíhají veletrhy FOR BIKES, prezentační veletrh cyklistiky, a GOLF SHOW, 15. ročník mezinárodního veletrhu golfového vybavení a turistiky.

Informace na www.forfitnes­swellness.cz.

Chcete si zahrát golf? Vyberte si v našem katalogu: golfová hřiště.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).