Hlavní navigace

Jahodový čtvrtek a další novinky z farmářských trhů

Autor: Farmářský trh na Kubáni
Lenka Krbcová

Pokračují jahodové orgie, české jahody koupíte i tento týden na farmářských trzích. Pozor, začínají prázdniny a blíží se státní svátky, některé trhy se chystají na změnu provozní doby.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už minulý víkend se na farmářských trzích nesl ve znamení výborných českých jahod. Další šanci nabízí už zítra trh na Kubáni.

Jahodový čtvrtek na Kubáni

Sezona jahod je v plném proudu. Ve čtvrtek 27. června dorazí i do pražských Vršovic. K mání i ochutnání budou jahody od českých pěstitelů, čokoládová fontána, jahodové koláče, sekt s jahodami. Čtvrtek provoněný jahodami vás čeká 27. 6. na Farmářských trzích na Kubánském náměstí:

Státní svátek a prázdniny

V pátek se rozdává vysvědčení a prázdniny začnou nejen školákům, ale i některým farmářským trhům. Některé z nich pojedou v omezeném provozu. Blíží se také státní svátky, některé trhy se proto příští pátek a sobotu (5. a 6. 7.) konat nebudou.

Namísto pravidelného týdenního rytmu zmírní na čtrnáctidenní interval během letních prázdnin například Farmářské trhy na Kulaťáku.

V pátek 5. 7. se z důvodu státního svátku nekoná trh v Dolních Počernicích. Pořadatelé se na vás těší v sobotu 6. 7. na trhu v Klánovicích.

Ve státní svátky mívá také zavřeno Holešovická tržnice, kde probíhají každodenní zeleninové trhy v hale 22.

Podle aktuální situce se budou řešit trhy v potenciálně záplavových zónách, například na pražské Náplavce.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na webech provozovatelů jednotlivých trhů.

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).