Hlavní navigace

Chystáte se na Jablečné slavnosti na Jiřák? Vyšlete recept předem

7. 9. 2012

Sdílet

Farmářské tržiště na Jiřáku připravuje na sobotu 29. 9. velké Jablečné slavnosti. Můžete tu nejenom nakoupit nebo ochutnat jablka a všechno možné z nich, ale taky vyhrát. Do 19. 9. pošlete pořadatelům svůj nejlepší jablečný recept, a pokud vyhrajete, čeká vás odměna a taky realizace vašeho recepisu mistrem šéfkuchařem přímo na Jiřáku v den slavností.

Farmářské tržiště na Jiřáku připravuje na sobotu 29. 9. velké Jablečné slavnosti. Můžete tu nejenom nakoupit nebo ochutnat jablka a všechno možné z nich, ale taky vyhrát.

Do 19. 9. pošlete pořadatelům svůj nejlepší jablečný recept, a pokud vyhrajete, čeká vás odměna a taky realizace vašeho recepisu mistrem šéfkuchařem přímo na Jiřáku v den slavností.

O trhu: Farmářské tržiště Jiřák

Informace pořadatele:


Autor: Farmářské tržiště Jiřák

Jablečné slavnosti na Jiřáku – sobota 29. září

Jablíčka – žemlovky, koláče, saláty, štrůdly, dorty…. Všichni máme doma v šuplíku nějaký rodinný jablečný klenot, pilovaný generacemi. Proč si recepty vzájemně nevyměnit, když v sobotu 29. 9. na Farmářském tržišti oslavíme letošní jablkobraní Jablečnými slavnostmi? Pošlete svůj recept do 19. 9. 2012 na mailovou adresu sarka@farmarsketrziste.cz. Odborná porota složená z gurmetů, foodblogerů i zkušených kuchařů (foodblogerka a kuchařka Jana Florentýna Zatloukalová, Blanka Turturro za Slowfood, šéfkuchař Mozaiky Bohumil Spěvák, kuchař Ivan Vodochodský, šéfredaktorka F.O.O.D. Jitka Rákosníková, redaktorka Marianne Karolína Kamberská, a další) všechny došlé recepty probere. Tři nejlepší recepty budou odměněny cenami:

  • keramický štrůdlový set a k tomu dárkový koš s dobrotami z farmářského tržiště
  • keramická mísa na 2 kg jablek a dárkový koš z farmářského tržiště
  • barevná keramická aroma lampa a dárkový koš z farmářského tržiště

Vítězný recept se kromě toho dočká i veřejné realizace – našlehá, uhněte, upeče a připraví ho k ochutnání veřejnosti šéfkuchař restaurace Mozaika, Bohumil Spěvák, v sobotu 29. 9., tedy v den Jablečných slavností na Jiřáku.

Více o Jablečných slavnostech a podzimu na Jiřáku:Podzimní akce na Farmářském tržišti Jiřák

Všechny recepty, včetně těch vítězných, budou po skončení Jablečných slavností ke stažení na webových stránkách trhu.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).