Hlavní navigace

Chystáte se na Jablečné slavnosti na Jiřák? Vyšlete recept předem

7. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Farmářské tržiště na Jiřáku připravuje na sobotu 29. 9. velké Jablečné slavnosti. Můžete tu nejenom nakoupit nebo ochutnat jablka a všechno možné z nich, ale taky vyhrát. Do 19. 9. pošlete pořadatelům svůj nejlepší jablečný recept, a pokud vyhrajete, čeká vás odměna a taky realizace vašeho recepisu mistrem šéfkuchařem přímo na Jiřáku v den slavností.

Farmářské tržiště na Jiřáku připravuje na sobotu 29. 9. velké Jablečné slavnosti. Můžete tu nejenom nakoupit nebo ochutnat jablka a všechno možné z nich, ale taky vyhrát.

Do 19. 9. pošlete pořadatelům svůj nejlepší jablečný recept, a pokud vyhrajete, čeká vás odměna a taky realizace vašeho recepisu mistrem šéfkuchařem přímo na Jiřáku v den slavností.

O trhu: Farmářské tržiště Jiřák

Informace pořadatele:


Autor: Farmářské tržiště Jiřák

Jablečné slavnosti na Jiřáku – sobota 29. září

Jablíčka – žemlovky, koláče, saláty, štrůdly, dorty…. Všichni máme doma v šuplíku nějaký rodinný jablečný klenot, pilovaný generacemi. Proč si recepty vzájemně nevyměnit, když v sobotu 29. 9. na Farmářském tržišti oslavíme letošní jablkobraní Jablečnými slavnostmi? Pošlete svůj recept do 19. 9. 2012 na mailovou adresu sarka@farmarsketrziste.cz. Odborná porota složená z gurmetů, foodblogerů i zkušených kuchařů (foodblogerka a kuchařka Jana Florentýna Zatloukalová, Blanka Turturro za Slowfood, šéfkuchař Mozaiky Bohumil Spěvák, kuchař Ivan Vodochodský, šéfredaktorka F.O.O.D. Jitka Rákosníková, redaktorka Marianne Karolína Kamberská, a další) všechny došlé recepty probere. Tři nejlepší recepty budou odměněny cenami:

  • keramický štrůdlový set a k tomu dárkový koš s dobrotami z farmářského tržiště
  • keramická mísa na 2 kg jablek a dárkový koš z farmářského tržiště
  • barevná keramická aroma lampa a dárkový koš z farmářského tržiště

Vítězný recept se kromě toho dočká i veřejné realizace – našlehá, uhněte, upeče a připraví ho k ochutnání veřejnosti šéfkuchař restaurace Mozaika, Bohumil Spěvák, v sobotu 29. 9., tedy v den Jablečných slavností na Jiřáku.

Více o Jablečných slavnostech a podzimu na Jiřáku:Podzimní akce na Farmářském tržišti Jiřák

Všechny recepty, včetně těch vítězných, budou po skončení Jablečných slavností ke stažení na webových stránkách trhu.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).