Hlavní navigace

Filip Sajler končí v pořadu Kluci v akci: Je třeba posunout se dál, říká

Sdílet

 Autor: Vitalia.cz
Aktualizováno: Doplněno o vyjádření cukráře Josefa Maršálka, který v pořadu bude vystupovat.
Jeden ze dvojice, která patnáct let účinkovala v kulinářském pořadu Kluci v akci, končí. Proč Filip Sajler pořad opouští a kdo ho nahradí?

Začínal v televizním pořadu Kluci v akci, tančil ve StarDance, rozjel vlastní cateringovou službu i rychlé vozy v mnoha automobilových závodech. A kde je dnes? Intenzivně se zapojuje do projektu za lepší stravování dětí ve školách, bojuje o přežití svého podniku a po natočení více než šesti set dílů končí v pořadu, který z něj udělal toho, kým dnes je. Filip Sajler se ve valentýnském dílu Kluci v akci rozloučil se svými fanoušky.

V nejlepším je třeba přestat

Patnáct let byl jediným kolegou Ondřeje Slaniny na televizních obrazovkách Filip Sajler. Právě Ondřej Slanina v nedělním premiérovém dílu navedl řeč na častou podzimní absenci Filipa Sajlera v pořadu Kluci v akci.

A Filip začal ze široka vyprávět: „Tak byl tu nějaký COVID-19, vrátil jsem se z Itálie, byl jsem v karanténě. To bylo na jaře. Na podzim byla nějaká nemoc, no a teď jsem se po několikaletém uvažování rozhodl skončit,“ uvedl Filip Sajler s tím, že je už starší a rád by trávil více času se svojí rodinou, mimo jiné se svojí jedenáctiletou dcerou. „Jednou věci skončí, je potřeba zvolnit a v nejlepším přestat. Rád ale přijdu na návštěvu, když mě pozveš,“ řekl Filip Sajler svému kolegovi.

Filip Sajler se v pořadu ještě zastaví

Pořad Kluci v akci by svůj název neměl měnit a Filipa Sajlera ani nikdo další nenahradí, ne na stálo. Podle Ondřeje Slaniny budou pořad plnit hosté, například cukrář Josef Maršálek nebo kuchař Ondra Koráb. Josef Maršálek by se v pořadu měl objevit každý měsíc, víc ale zatím neví, jak nám řekl. „Filipa Sajlera jsem nenahradil. Točil jsem s nimi v listopadu speciál v jižních Čechách na kozí farmě. Ohlasy byly fantastické, a když se Filip rozhodl odejít, tak mi nabídli jednou za měsíc hostování,“ řekl exkluzivně Vitalia.cz.

Filipa Sajlera jsme ale v neděli 14. 2. na obrazovkách České televize neviděli naposledy, do pořadu se bude vracet. „Budeš sem chodit jak do houslí,“ komentoval jeho další přítomnost v pořadu Ondřej Slanina.

Závěrem Filip Sajler poděkoval divákům, štábu, České televizi i svému kolegovi. „Bylo to krásný, bylo to super, ale byl to dlouhý čas, bylo třeba se posunout dál.“

Autor článku

Redaktorka serveru Vitalia.cz se zaměřuje zejména na kvalitu potravin a kvalitu jejich prodeje. Věnuje se také zdravotní problematice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).