Hlavní navigace

Farmářský trh na Pankráci doprovodí kulinářská show

Redakce

Trh před OC Arkády nabídne kromě běžného sortimentu farmářských produktů speciální kulinářský program. Farmářský trh, který najdete až do konce října každou středu od 8 do 18 hodin před Obchodním centrem Arkády Pankrác, doprovodí 6. dubna od 11 do 15 hodin kulinářská show. Představí se vítěz reality show „Na nože“ Robert Zatloukal, který přímo na pódiu v improvizované kuchyni předvede své kuchařské umění.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Trh před OC Arkády nabídne kromě běžného sortimentu farmářských produktů speciální kulinářský program.

Farmářský trh, který najdete až do konce října každou středu od 8 do 18 hodin před Obchodním centrem Arkády Pankrác, doprovodí 6. dubna od 11 do 15 hodin kulinářská show.

Představí se vítěz reality show „Na nože“ Robert Zatloukal, který přímo na pódiu v improvizované kuchyni předvede své kuchařské umění.

O vaření a stravování si mohou návštěvníci trhů promluvit s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, známým z televizního pořadu „Jste to, co jíte.“

A jaký jídelníček sestaví z nabízených potravin starostovi městské části Praha 4 Pavlu Horálkovi? To zjistíte přesně v pravé poledne – přijďte a dozvíte se více!

Farmářské trhy městské části Praha 4 před nákupním centrem Arkády se konají každou středu od 8 do 18 hodin. Najdete tu nabídku kvalitního a čerstvého zboží od soukromých zemědělců a výrobců.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období. Vybírat můžete také z našeho katalogu trhů:

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!