Hlavní navigace

Farmářský trh na Pankráci doprovodí kulinářská show

4. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Trh před OC Arkády nabídne kromě běžného sortimentu farmářských produktů speciální kulinářský program. Farmářský trh, který najdete až do konce října každou středu od 8 do 18 hodin před Obchodním centrem Arkády Pankrác, doprovodí 6. dubna od 11 do 15 hodin kulinářská show. Představí se vítěz reality show „Na nože“ Robert Zatloukal, který přímo na pódiu v improvizované kuchyni předvede své kuchařské umění.

Trh před OC Arkády nabídne kromě běžného sortimentu farmářských produktů speciální kulinářský program.

Farmářský trh, který najdete až do konce října každou středu od 8 do 18 hodin před Obchodním centrem Arkády Pankrác, doprovodí 6. dubna od 11 do 15 hodin kulinářská show.

Představí se vítěz reality show „Na nože“ Robert Zatloukal, který přímo na pódiu v improvizované kuchyni předvede své kuchařské umění.

O vaření a stravování si mohou návštěvníci trhů promluvit s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, známým z televizního pořadu „Jste to, co jíte.“

A jaký jídelníček sestaví z nabízených potravin starostovi městské části Praha 4 Pavlu Horálkovi? To zjistíte přesně v pravé poledne – přijďte a dozvíte se více!

Farmářské trhy městské části Praha 4 před nákupním centrem Arkády se konají každou středu od 8 do 18 hodin. Najdete tu nabídku kvalitního a čerstvého zboží od soukromých zemědělců a výrobců.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období. Vybírat můžete také z našeho katalogu trhů:

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).