Hlavní navigace

Farmářské trhy v Poděbradech - již od dubna

16. 3. 2011

Sdílet

Město Poděbrady podporuje prodej kvalitních českých potravin a obnovuje tradici farmářských trhů. Poděbrady zvou všechny příznivce domácích produktů na Poděbradské farmářské trhy, které začnou již ve druhé polovině dubna. Tržiště najdete na Jiřího náměstí pravidelně každý pátek od 8 do 17 hodin.

Město Poděbrady podporuje prodej kvalitních českých potravin a obnovuje tradici farmářských trhů.

Poděbrady zvou všechny příznivce domácích produktů na Poděbradské farmářské trhy, které začnou již ve druhé polovině dubna.

Tržiště najdete na Jiřího náměstí pravidelně každý pátek od 8 do 17 hodin.

„Cílem farmářských trhů je nabídnout spotřebitelům výrobky a výpěstky, které při cestě na stůl nebyly přepravovány tisíce kilometrů, ale vyrostly či byly vyprodukovány v naší zemi a co nejblíže místu, kde žijete,“ říká starosta města Ladislav Langr.

„Nákupem těchto výrobků podporujete české farmáře a malovýrobce a za odměnu si můžete být jisti, že dostáváte skutečně kvalitní a čerstvé potraviny.“

Na jarních Poděbradských farmářských trzích se návštěvníci mohou těšit na mléko a mléčné výrobky, domácí chléb a pečivo, vejce, bylinky a koření, ovocné mošty a šťávy, med, ořechy, kvalitní víno, české řemeslné výrobky a mnoho dalšího. Základem sortimentu trhů je samozřejmě ovoce a zelenina, jejichž nabídka bude na jaře omezená, ale dle sezóny se bude rozšiřovat.

Chcete-li na trzích nabídnou své výpěstky nebo výrobky, neváhejte kontaktovat organizátory na tel. čísle 602 100 470, či na e-mail PolabskeFarmar­skeTrhy@email­.cz.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).