Hlavní navigace

Farmářské trhy v novém!

18. 4. 2011

Sdílet

Ode dneška na serveru Vitalia.cz najdete stránky věnované speciálně farmářským trhům. Nechybí ani tradiční praktický přehled termínů trhů na celý týden.

Dnešním dnem počínaje najdete všechny informace věnované farmářským trhům pěkně pohromadě. Kde?

Na adrese FarmarskeTrhy­.Vitalia.cz jsme pro vás připravili:

Co je nového tento týden?

A teď už pojďme na trhy. Na řadě míst se chystá speciální velikonoční program a nabídka, ale o tom podrobně až příště – v mimořádném vydání věnovaném právě Velikonocům na farmářských trzích. Ve čtvrtek 21. 4. na FarmarskeTrhy­.Vitalia.cz.

Kompletní přehled trhů od pondělí do pátku najdete na stránce FarmarskeTrhy­.Vitalia.cz v sekci aktuální termíny trhů.

Farmářské trhy na Jižním Městě

V pondělí 18. dubna ve 13 hodin znovu odstartují oblíbené farmářské trhy v Praze 11. Zahajovací den farmářských trhů před Komunitním centrem Matky Terezy bude zaměřen velikonočně. Od tohoto dubnového pondělka budou moci lidé nakupovat na trzích pravidelně vždy v pondělí od 13 do 18 hodin… více.

Lidové trhy Boskovice

Trhy se od 20. 4. budou konat ve dvoře firmy Kejík, přímo na náměstí. Prodejce tu najdete vždy ve středu od 9 do 16 hodin… více.

Farmářské trhy Beroun

První – velikonoční – farmářské trhy se v Berouně budou konat v sobotu 23. dubna. Cílem pořadatelů je pouze sortiment kvalitních potravin, jasného českého původů, vysoké kvality, za použití minima chemie a vynikající chuti. Trhy se budou konat vždy 1. a 3. sobotu v měsíci v dopoledních hodinách… více.

Černošické farmářské trhy

Trhy zahajují 23. 4. a dále každou sudou sobotu dopoledne až do konce října u hotelu Kazín v Černošicích… více.

Farmářský trh Český Krumlov

Farmářský trh odstartuje poprvé 23. dubna ve dvorku Kavárny a pekárny Deli 99.
Provozní doba bude dále každou sobotu, 8:30 – 13:00 hodin… více.

Farmářské trhy Lysá nad Labem

Prozatím jednorázový trh najdete v parku v Lysé ve čtvrtek 21. 4., s dalším pokračováním se počítá, ale termíny zatím nejsou naplánovány… více.

Trh farmářských a řemeslných produktů Prachatice

Na 23. 4. dopoledne slibují pořadatelé zhruba 20 prodejců, farmářů a řemeslníků,  k dispozici budou také stánky s občerstvením a tzv. Sklizník (burza zahradních přebytků), kam bude moci každý zájemce přinést vlastní zahrádkářské výpěstky a prostřednictvím dobrovolníků je prodat za jím určené ceny. Doprovodný kulturní program zajistí místní hudebníci… více.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).