Hlavní navigace

Dobroty do břicha - farmářské trhy už i v Dobřichovicích

11. 5. 2011

Sdílet

Dobřichovice zareagovaly na velkou poptávku po farmářských trzích a první stánky s prodejci tak můžete navštívit už tuto sobotu. Od letošního května až do října bude trhy pořádat město Dobřichovice ve spolupráci s občanským sdružením TAK u zámku pod lípou. TAK o.s. organizuje také trhy v Černošicích. Více Černošické farmářské trhy

Dobřichovice zareagovaly na velkou poptávku po farmářských trzích a první stánky s prodejci tak můžete navštívit už tuto sobotu.

Od letošního května až do října bude trhy pořádat město Dobřichovice ve spolupráci s občanským sdružením TAK u zámku pod lípou.

TAK o.s. organizuje také trhy v Černošicích. Více Černošické farmářské trhy

Sortiment v Dobřichovicích bude výhradně potravinový, zaměřený přednostně na české výrobky (ovoce a zelenina, mošty, uzeniny, pečivo aj.), nabídne ale i zahraniční speciality (maďarské klobásy, slovenské sýry, francouzská vína).

Dobřichovické farmářské trhy se budou konat pravidelně každou lichou sobotuna zpevněném prostranství u řeky Berounky před dobřichovickým zámkem, v těsné blízkosti Křižovnického náměstí od soboty 14. května 2011.

„Farmářský trh bude nabízet sezónní produkty z regionu i zahraniční speciality. Přijďte ochutnat a nakoupit potraviny, u nichž si můžete být jisti původem!“ zvou pořadatelé.

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).