Hlavní navigace

Farmářské trhy se pomalu chystají na Vánoce

 Autor: Farmářské tržiště Praha
Ledaskde už trhy pro letošek končí, jinde více či méně plynule přejdou k trhům vánočním. Už teď ale můžete začít objednávat vánoční cukroví „jako od maminky“!
Lenka Krbcová 14. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na některých místech už farmáři balí definitivně, někde pokračují bez přerušení až do Vánoc, jinde se vrátí po malé pauze na trhy adventní. Vyberte si v aktuálním přehledu farmářských trhů z celé ČR:


Autor: Farmářské tržiště Praha

Ovoce a zeleniny sice ubývá, ale jiných dobrot je pořád dost. A hlavně, pokud nepečete – s blížícími se Vánoci se objevuje možnost objednat si vánoční cukroví.

KL20

První objednávky cukroví přijímá Farmářské tržiště

Specialita, kterou pro zákazníky Farmářské tržiště na letošní Vánoce připravilo: možnost objednat vánoční cukroví, vánočku nebo štolu o něco zdravější, a to díky 35% podílu celozrnné pšeničné mouky. Ale můžete zvolit i klasiku – bílou mouku, podle chuti. Na webu tržiště vyplníte formulář a objednávku si těsně před Vánoci vyzvednete na Jiřáku.

Víte o dalších místech, kde pečou dobré vánoční cukroví „jako od maminky“ (když maminka třeba nepeče)? Napište nám! Poraďte, kde máte dobré zkušenosti?

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).