Hlavní navigace

Do kdy budou farmářské trhy?

22. 9. 2010

Sdílet

Venkovní tržiště mají své kouzlo, ale také nevýhodu – počasí. Stále častěji se u termínů konání trhů objevuje poznámka: Trhy se budou konat až do konce září, případně října, výjimečně listopadu. Na svých stránkách se nyní ukončení trhů věnuje pražské Farmářské tržiště, které provozuje trhy na Náplavce, na Jiřáku a na Kubáni. „Protože se stále množí otázky typu „Do kdy budou trhy?” a „Kdy trhy skončí?” apod., je třeba říci rozhodné slovo: Rádi bychom trhy pořádali do Vánoc, avšak nevíme, co nám…

Venkovní tržiště mají své kouzlo, ale také nevýhodu – počasí. Stále častěji se u termínů konání trhů objevuje poznámka: Trhy se budou konat až do konce září, případně října, výjimečně listopadu.

Na svých stránkách se nyní ukončení trhů věnuje pražské Farmářské tržiště, které provozuje trhy na Náplavce, na Jiřáku a na Kubáni. „Protože se stále množí otázky typu „Do kdy budou trhy?” a „Kdy trhy skončí?” apod., je třeba říci rozhodné slovo: Rádi bychom trhy pořádali do Vánoc, avšak nevíme, co nám počasí dovolí,“ píšou pořadatelé.

„Pokud nebude třeskutá zima, pak se zcela jistě Vánočního, ale předtím i adventního a dušičkového, či svatomartinského tržiště dočkáte jak na Kubáni, tak na Náplavce a pravděpodobně i na Jiřáku. Včas Vás budeme o všem informovat.“

Celoročně můžete nakupovat v Holešovické tržnici a nově také na farmářských trzích v Galerii Fénix ve Vysočanech na Praze 9.

Přehled trhů na celý týden vždy v pondělí.

O uvedených trzích:

Farmářské tržiště Kubáň

Farmářské tržiště na Náplavce

Farmářské tržiště Jiřák

Farmářské tržiště Holešovice

Vysočanské farmářské trhy

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).