Názory k článku
Další dilema pro těhotné: očkovat se proti černému kašli, nebo ne?

Lilith
Lilith (neregistrovaný) 91.139.13.---
22. 1. 2016 8:01 Nový

jednoznačně NE

Jen si oslabíte imunitu, jako každým zbytečným očkováním.
Dopujte se velkými dávkami vitamínů, hlavně C, D.
Myslete na to, že jste dva ( tři, čtyři .. ) a proto i tak musíte jíst.

JV
JV (neregistrovaný) ---.vfn.cz
22. 1. 2016 8:31 Nový

Ale, ale....

celé vlákno

Podívejte se, co vám tady přímo tvrdí MZ ČR:

„Testy na kontrolu ochranných protilátek proti pertusi obecně nemají smysl, protože nejsou známy standardní ochranné titry protilátek, a proto tyto testy nejsou doporučovány,“

Přestože vůbec neznáme ochranné titry protilátek (hladinu potřebnou k dosažení ochranného efektu), hodnotíme vakcíny ve výzkumu právě podle tohoto kritéria (imunogenicita). - Ale to je jen taková perlička.

Především je potřeba si uvědomit, že 50 let tady nikdo očkování těhotných žen proti černému kašli nepotřeboval. Teď se ale NĚCO STALO. Bez toho, aniž by kdo řekl, CO TO JE, je informování veřejnosti jen o možném řešení trošku podezřelé. Nemyslíte? Tak myslete... :-)

JV
JV (neregistrovaný) ---.vfn.cz
22. 1. 2016 8:32 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Imunogenicity a samozřejmě sérokonverze (!)... aby si zase někdo neudělal taneček od radosti :-)

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 8:37 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Už jsem myslel. Je vidět, že to ještě nemáte tak zažité.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 9:32 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Mně je spíš podezřelé, že to hodnotí jakýsi Ing. Hrabák, který proslul hledáním léku na ebolu. ""genus epidemicus" je všelék získaný z jedu hadů a štírů a zřejmě sesbíraných za novoluní. Když se podívám na stránky toho šíleného homeopata, chce se mi zvracet. Svět se zbláznil, když dovolí, aby takový člověk mluvil do medicíny. Ale klidně si ho postavte do čela azvolte za předsedu, on zdiskredituje antivax hnutí _ cobydup_
:-))
tsd

toNic
toNic (neregistrovaný) 94.230.146.---
22. 1. 2016 23:05 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

tak prosim jdete zvracet. to je jen a jen Vas osobni problem. Nebudete pak zvracet zde do diskuse a vetsina z nas to velmi oceni vazeny taky skoro doktore.

SV
SV (neregistrovaný) 46.13.140.---
22. 1. 2016 23:44 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Ing. Hrabák sice možná proslul hledáním léku na ebolu a je mi to opravdu v této chvíli docela jedno. Nezajímá mě to. Zajímá mě jako případnou zájemkyni o toto očkování, co vyprodukovalo MZ a jeho poradní orgán NIKO. MZ říká, že hlavním cílem očkování v těhotenství je chránit nejmenší děti prostřednictvím posílení transplacentálního přenosu specifických mateřských protilátek na plod a do mateřského mléka.
Doporučuje proto očkování vakcínami, které jsou u nás k dispozici – Adacel a Boostrix.
SPC Adacel: Není známo, zda jsou účinné látky obsažené ve vakcíně Adacel vylučovány do mateřského mléka, bylo však zjištěno, že protilátky proti antigenům vakcíny jsou přenášeny na kojené potomky králíků. Vliv vakcíny Adacel na kojené děti po podání vakcíny jejich matkám však nebyl studován.
To mám snad své novorozené dítě svěřit na několik týdnů na kojení oočkované králičí samici, protože její mléko obsahuje protilátky proti antigenům vakcíny???
Tak do toho tedy nejdu i přes aktuální 20% slevu, kterou Avenier na tuto vakcínu nabízí.
A co nabídne Boostrix: Odpovídající údaje o podávání vakcíny Boostrix těhotným ženám nejsou k dispozici… Účinky podávání vakcíny Boostrix během kojení nebyly hodnoceny.
Oba výrobci doporučují pečlivé zvážení rizik a přínosů vakcinace.
Ještě, že nás má to ministerstvo více informovat a lépe komunikovat.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 1. 2016 15:29 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Nic takového nevyprodukovalo NIKO ani MZ. Je to už ověřená praxe GB a USA doporučená WHO. Praxe a studie a ne bychy a pindy.

tsd

SV
SV (neregistrovaný) 46.13.140.---
23. 1. 2016 19:30 Nový

Re: Ale, ale....

celé vlákno

Jak souvisí zavedení do praxe GB a USA s jednoznačnými důkazy o účinnosti? Podívala jsem se jen kvůli Vám, že jste tak milý, co se píše ve WHO vypracované publikaci o černém kašli (WHO Immunological basis for immunization series - Modul 4. Pertussis). Tak krom toho, že není znám sérologický korelát protekce a stanovená výše hladin IgG PT neslouží jako indikátor ochrany proti B. pertusis (pak nechápu, co teda slouží a proč se dělají sérologické přehledy bez výpovědní hodnoty o kolektivní imunitě), se tam můžete dočíst i
"The significance of breast-milk pertusis antibodies in enchancing infant immunity to pertusis is unknown." Je to na str. 20.

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
22. 1. 2016 8:46 Nový

Banda diletantů

celé vlákno

Národní imunizační komise je nade vší pochybnost banda diletantů, těhotnou ženu není možné očkovat vůbec. Každé očkování je vážný zásah do imunitního systému a pochopitelně má vliv i na plod který tou dobou ještě nemá imunitní systém plně vyvinutý a jeho reakce může být jiná než zamýšlená. Též vliv jedovatých očkovacích adjuvans na plod je neznámý.

Je nesmírně zajímavé, že NIKO a další organizace neustále vymýšlí proč podstoupit nové druhy očkování, ale aby předložily chybějící nezvratné důkazy proč plošně očkovat dvouměsíční kojence proti Hepatitidě B, to prostě neudělají.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 9:12 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

Máte "úplnou pravdu" banda diletantů není jenom u nás v NIKO, ale také v USA, GB a ve WHO je to taky jeden blbec vedle druhého. Pošlu je k vám do učení.
tsd

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
22. 1. 2016 9:44 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

WHO je dlouhodobě tak zkažená, že už ji nikdo nebere na zřetel. Očkování v USA je samostatná tragická kapitola.
Učit se budeme my a to pokládat nepříjemné otázky, například jako ta moje výše uvedená.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 9:57 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

Máte opět "úplnou pravdu", protože profesorem na Oxfordu se může stát jenom skrz naskrz zkažený diletant, který pak povýší do vedoucí funkce ve WHO. Zatím co homeopatem je pouze čestný odborník, který to s námi myslí dobře.
tsd

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
22. 1. 2016 10:30 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

WHO v současném stavu může řídit jenom zkažený člověk, to jste trefil hřebíček na hlavičku. Žádný čestný vědecký pracovník by totiž nemohl souhlasit s přístupem "Napícháme do Vás co budeme chtít a kdo se moc ptá bude ostrakizován"

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 10:42 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

Tak navrhněte do předsednicta WHO Ing. Hrabáka. Alespoň tam zavane čerstvý vítr nové medicíny. Nemusí pršet, hlavně že kape.
tsd
P.S. V tom případě se stěhuju s celou rodinou na Mars.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) 108.59.11.---
22. 1. 2016 10:46 Nový

Re: Banda diletantů

celé vlákno

WHO si tu MZ a NIKO bere do ust jenom tehdy, kdyz se jim to hodi. Kdyz stejna organizace kritizuje CR za abnormalni pocet cisarskych rezu a absenci podpory domacich porodu, tak "nase instituce" kupodivu mlci.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) 108.59.11.---
22. 1. 2016 10:49 Nový

Proc ted?

Je zajimave, ze NIKO a MZ v clanku uvadi narust incidence pertusi v roce 2014, kdyz na webu SZU jsou pritom uz dostupna data za rok 2015. A ejhle, on cerny kasel klesl na petinu! (2521 vs. 584 pripadu).

Mohl by nam tedy nekdo na rovinu konecne rict, proc je nutne zavadet to ockovani prave ted?

MartinN
MartinN (neregistrovaný) 62.168.35.---
22. 1. 2016 11:31 Nový

neodmítám

celé vlákno

Vážení,
protože z osobní zkušenosti na novorozenecké JIPce vím, jak v reále ČK u novorozence vypadá, probíhá a jak může dopadnout, tak mám z této nemoci solidní respekt.
Jsem rád, že je možné preventivní očkování matky. Definitivně je však nutné zvážit všechna pro a proti - aktuální zdravotní stav matky, rodinné predispozice (genetické, zdravotní - výskyt čk v rodině, sociální - počet potenciálních přenašečů v okolí)...

Obecně je očkování stejná součást zdravotnictví jako jiné obory, které mají své ohromné benefity (transplantace srdce, léčba tlaku, umělé oplodnění). Snad všechny do jednoho však sebou nesou i jistou míru rizika.
Myslet si, že očkování, příp. celá farmacie, je jen byznys bez jakéhokoliv dobrého úmyslu, je stejný nesmysl, jako si myslet, že tyto stránky (plné reklamy) nejsou provozovány za účelem zisku :-D
Mějte se
M

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 12:07 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

S trochou ironie vás můžu ubezpečit, že většina z diskutujících pod články o očkování ( všeobjímající výraz antivaxeři), netuší, že ještě dnes končí novorozenci na JIpce a že něco takového vůbec existuje.
Měli by se specielně pro ně pořádat exkurze aby viděli jak je prodělání nemoci v dětství bezproblémové a bezpečné ( na rozdíl od vysoce nebezpečného očkování )
tsd

MartinN
MartinN (neregistrovaný) 62.168.35.---
22. 1. 2016 12:43 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

bohužel, dnešní "komunikační" doba umožňuje hlavně šíření polopravd a nesmyslů, optimálně bulvárově formulovaných, protože jsou komunikačně chytlavé.
Měl jsem možnost nahlédnout pod pokličku výroby centrových léčiv (roztroušená skleróza, nádorová onemocnění) a byl to pro mě neskutečný zážitek.... složitost technologií, čistota (až úplně nesmyslná... špatně zavřené okno na wc a pomalu zastavená výroba), opakované kontrolování a entuziasmus lidí. Ano, stojí to peníze, hodně peněz... třeba i 150.000 Kč jedna dávka na měsíční léčbu, ale stojí to za to!
Nebuďme omezení a snažme se věci vnímat takové jaké jsou, ne co se o nich povídá. Vakcína je uměle vyrobená látka pro imunizaci proti nemocem, není to přirozená věc .... stejně tak bio-mrkev na farmářském trhu (kam určitě antivax chodí) asi vyrostla v ČR se spadem všech možných sajrajtů z ovzduší.

anna
anna (neregistrovaný) 78.110.216.---
22. 1. 2016 13:00 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

A možná na neurologii, kde pro změnu leží kojenci s náskedky po očkování. To jen aby ta pravda byla úplná.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 13:05 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Kde a kolik a jaké diagnózy?
tsd

skeptik
skeptik (neregistrovaný) 2a02:598:7001:----:----:----:----:----
22. 1. 2016 13:47 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Tak třeba narkolepsie, asi 1000 potvrzených případů v Evropě, převážně dětí.

http://ecdc.europa.eu/en/publications/Publications/Vaesco%20report%20FINAL%20with%20cover.pdf

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 14:11 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

To snad už ani nemůže být pravda. ČETL JSTE TO VŮBEC ČLOVĚČE?
Vy vykřiknete do světa naprosto nesmyslné číslo které jste kdesi našel v textu a myslíte si, že jste borec.
I když tomu vůbec nerozumíte, stačila by špetka selského rozumu, abyste zjistil, že zpráva nepojednává o pravidelném ani běžném očkování a že ve zprávě není ani zmínka o tolik kritizovaném stavu v ČR.
Ale nedivím se, je to přesně ve stylu antivax.
tsd

skeptik
skeptik (neregistrovaný) 2a02:598:7001:----:----:----:----:----
22. 1. 2016 15:00 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Relevantní argumenty došly? Zmůžete se jen na hysterické výkřiky? To je jediné, co umí fanatický provax?

Já k tomu číslu mám, narozdíl od vás pane tsd, podklady. Švédská studie uvádí, že Pandemrix má na svědomí 3.6 případů narkolepsie na 100000 dávek:
https://lakemedelsverket.se/english/All-news/NYHETER-2011/Report-from-an-epidemiological-study-in-Sweden-on-vaccination-with-Pandemrix-and-narcolepsy-/
These figures can also be expressed such that there were 3.6 additional cases of narcolepsy with cataplexy per 100 000 vaccinated subjects.

V Evropě se prodalo 30 miliónů dávek Pandemrixu a jednoduchým výpočtem, který zvládnete i vy, se dostanete k číslu 1080 případů narkolepsie po očkování.

O bežné očkování se až do průšvihu s narkolepsií jednalo, i u nás byly plány naočkovat milion lidí:
http://domaci.ihned.cz/-zdravotnictvi/c1-38475350-ministerstvo-zacne-ockovat-proti-praseci-chripce-za-mesic-nejdrive-zdravotniky

Lidé u nás ale naštěstí projevili pozoruhodnou dávku inteligence a předvídavosti a nenechali si to sebe to svinstvo napíchat.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
22. 1. 2016 16:09 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Přestaňte generovat další Google odkazy a pokuste se odpovědět na moje otázky, které vy ovšem vnímáte jako hysterické výkřiky.
Jednalo se o pandemickou vakcínu a přesně ve stylu hasičů se musela řešit hrozba pandemie. Aby se požár nerozhořel, hasiči trochu vyplavili sousedy. Když srovnáte hrozící nebezpečí se zvýšeným výskytem vedlejších účinků narychlo vyrobené vakcíny, je to akceptovatelné. Mimochodem asi tak 200 lidí ze 100tis. trpí touto nemocí , která je částečně dědičná. Ti 4 lidé MOŽNÁ postiženi po očkování nejsou nic proti těm neočkovaným, kteří zemřeli na nemoc i když se pandemie náhodou nekonala. Kolika lidem i toto nestandardní očkování zachránilo život nikdo jaksi nezmiňuje.
tsd
P.S. jak to souvisí s tématem článku a s dětským očkováním?

skeptik
skeptik (neregistrovaný) 2a02:598:7001:----:----:----:----:----
22. 1. 2016 16:50 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Opět demagogie hodná provax fanatika, narkolepsii po očkování Pandemrixem neokecáte, 1000 případů v Evropě je reálné číslo. Klidně ho zpochybněte, dejte vaše lepší odkazy na vědecké studie, ze kterých vychází něco jiného, rád se na ně podívám. Vy je ovšem nemáte, jen mlátíte prázdou slámu. Najednou je 1000 postižených podle vás akcepovatelná cena, bylo potřeba cosi "uhasit".

S dětským očkováním to souvisí velmi, vakcína byla aplikována i dětem a postižené jsou hlavně děti a adolescenti, nikoliv dospělí.

Postižení lidé neměli možnost rozhodnout se, jestli podstoupí riziko narkolepsie, nebo riziko komplikací prasečí chřipky, o narkolepsii po očkování nikdo nic nevěděl, provax fanatici byli přesvědčeni o bezpečnosti a chtěli napíchat všem, někteří u nás dokonce ani neměli na výběr: http://zpravy.idnes.cz/vojaci-dostali-ockovani-proti-praseci-chripce-befelem-pfu-/domaci.aspx?c=A100126_163642_domaci_kot

To je na vás a vám podobným, pane tsd, nejvíc zvrhlé, svůj názor vnucujete ostatním i přes mrtvoly, což v tomto případě bohužel neplatí jen obrazně: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24587565

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
22. 1. 2016 20:35 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Navrhuji ockovat vsechny, vsude, vsim a porad. Nad to tedy zvednout 3x platby za zdrav. poj. aby se to utahlo. Vsichni pak budou v poho :-)

A nebo ockovat proti blbosti a zdrav. poj, pak muzeme o polovinu snizit.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 1. 2016 15:49 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Vojáci dostanou befelem jít do války. To jako má být argument, že lidé neměli na výběr? Každý měl na výběr, buď riziko nemoci nebo riziko očkování. To že někoho nutil zaměstnavatel je něcoco úplně jiného. Vojáci a policisté musejí plnit rozkazy. Pro ostatní to nebyla povinnost a mohli odmítnout ať dospělí nebo děti.
Takže opět lžete.
tsd.

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
23. 1. 2016 22:13 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Žádná pandemie s virem H1N1 se nikde na celém světě, mimo podplacených médií, neobjevila, prostě a jednoduše se to nestalo. Pokud chcete tvrdit opak, jistě mě snadno prokážete masové hroby kam se ukládaly tisíce a miliony mrtvol, bezpochyby by se jednalo o mimořádnou událost hojně zdokumentovanou.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
24. 1. 2016 10:13 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

29. červen

Na světě je nakaženo 70 893 osob, z toho 311 mrtvých.
6. červenec

Na světě je nakaženo 94 512 osob, z toho 429 mrtvých. Světová zdravotnická organizace z důvodu rychlého nárůstu případů přestala zveřejňovat statistiky s počtem nakažených lidí.
22. červenec

Maďarsko eviduje 29 nakažených pacientů a oznámilo první osobu, která zemřela v důsledku prasečí chřipky. Jedná se o 41letého muže.[39]
27. červenec

Na světě je nakaženo 134 503 osob, z toho 816 mrtvých. Ministerstvo zdravotnictví České republiky hlásí dalších 20 případů, v Česku je tedy již 63 nakažených.[40]
12. srpen

Podle světové zdravotnické organizace je na světě nakaženo 177 457 osob, z toho 1 462 mrtvých.
19. srpen

Podle světové zdravotnické organizace je na světě nakaženo 182 166 osob, z toho 1 799 mrtvých.
18. září

Světová zdravotnické organizace oznámila, že bylo potvrzeno už 296 471 nakažení prasečí chřipkou a nejméně 3 486 osob na nákazu zemřelo.[41]

"Pár tisíc mrtvých" i když se pandemie nekonala. Odhadnete kolik by jich bylo, kdyby ano?
tsd

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
25. 1. 2016 9:10 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Celosvětově 3500 lidí na chřipku umírá každoročně a jedná se o trvalý nijak mimořádný stav. Zprávou jste se sám usvědčil ze lži, o žádnou pandemii se nejednalo.

Kdyby tady byla pandemie, byli by mrtví celosvětově v milionech a možná desítkách milinů, stavěly by se provizorní nemocnice a márnice a byl by ochromen provoz základních služeb jako úřady, školy, doprava.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
25. 1. 2016 10:20 Nový

Re: neodmítám

celé vlákno

Ivane, Ivane
Ukažte mi kde jsem tvrdil, že se pandemie konala. Pořád omílám dokola, že je štěstí, že se nekonala a vy mne usvědčujete ze lži. Umíte číst?
tsd

sarlot.ka aura:10

Tehotenstvi

celé vlákno

Do teď jsem měla zato, že těhotné ženy se nevyužívají na pokusy a tedy se nedá otestovat, co to očkování s ženou a plodem/dítětem později udělá... A ono už se očkuje...

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
24. 1. 2016 23:36 Nový

Re: Tehotenstvi

celé vlákno

Viktore to je stará vesta. Škoda, že ten rozhovor neposkytl lékař, ale chemik. Asi toho ví hrozně moc o zamoření životního prostředí a atmosféry, škoda, že mu jsou utajeny detaily fyziologických procesů v lidském těle.
https://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3296;zalozka=3;lang=sk
tsd
P.S.
Hlavně jestli jste poslal panu redaktorovi dobrovolný příspěvek, když na tom článku "dřel" dvě hodiny. Věnovat článku celé dvě hodiny je opravdu fuška. Bohužel se to odráží i v úrovni.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
24. 1. 2016 23:15 Nový

Re: Tehotenstvi

celé vlákno

Ano očkuje a už pár let. Možná, že jednou až bude nynějším miminkům 80 let jim vyrostou na nose bradavice. A to je důvod proč neočkovat. Jestli se jich pár tisíc nedožije ani prvního roku života je úplně zanedbatelný fakt.
tsd

Zika
Zika (neregistrovaný) 109.72.12.---
27. 1. 2016 22:39 Nový

Komár v bílém plášti?

celé vlákno

V diskuzi pod (jiným) článkem jsem se dočetla, že v Brazílii bylo začátkem roku 2015 zevedno povinné očkování těhotných žen TDPA (tetanus, záškrt, černý kašel). O několik měsíců později nastal prudký nárůst novorozenců postižených mikrocefalií a prý za to může donedávna zcela nevinný virus Zika... jiní tvrdí, že očkování.
Není tady někdo, kdo o tom má nějaké bližší a relevantní informace, prosím?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
28. 1. 2016 8:36 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Viktore, Viktore,
to jako mají být ty relevantní informace? Neskutečné kecy. Kdy přijdete k rozumu?
tsd

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
28. 1. 2016 21:54 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Nepsal jsem, že je to relevantní informace. Je to JEN informace.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
28. 1. 2016 8:47 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

V Anglii a v USA očkují těhotné ženy už pět let. To už by museli mít těch případů desetitisíce. Pokud čtete reporty, nic nenormálního se v těchto zemí neděje.
Co je nenormální, kromě Viktora, je fakt, že virus se rozšířil z ohniska v Polynézii za pouhé dva roky po území Jižní Ameriky. Není ani vyloučeno, že zmutoval, spíš je to hodně pravděpodobné. Antivax už opravdu neví co si vymyslet.
tsd

Viktor
Viktor (neregistrovaný) ---.28.broadband17.iol.cz
28. 1. 2016 21:57 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

" Pokud čtete reporty, nic nenormálního se v těchto zemí neděje. "

Aha, jen že v současnosti v US je 1 z 50 chlapců diagnostikován jako autista. Zajímavá korelace, když se podíváme na tu očkovací mašinérii v US.

Blancici aura:10

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Takyskorodoktore, tak nevím ... asi máte nějaký lepší matroš, když napíšete, že - cituji: "Pokud čtete reporty, nic nenormálního se v těchto zemí neděje." ... tak 4 tisíce sem či tam, dyť je to fuk, viďte? ... OMB!

Z Viktorova odkazu: zdá se, že všechny rodičky byly očkovány - ale čím? Název vakcíny by nebyl?

Mikrocefalie může být důsledkem i jiných faktorů, než nějakého - dosud zcela neškodného viru. Alkoholismem počínaje, intoxikací chemikálií konče.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
28. 1. 2016 23:43 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Viktorovy zdroje jsou tak seriózní, že v diskuzi pod tím blabla článkem se zapojují i lidé co se setkali s mimozemšťany a ti jim tu konspirační teorii odhalili. Dalším zaručeně pravdivým článkem z tohot pokleslého webu je zpráva, že celou situaci zavinil pan Gattes, který sponzoroval rozšíření geneticky modifikovaného komára a ten teď nemoc přenáší.
A TEĎ SI VYBERTE, KTERÉ HOVADINĚ HODLÁTE VĚŘIT.
Jak vidím, uvěříte i těm mimozemšťanům.
Antivax je asi úplně na dně, ale já se kvůli tomu trápit nebudu.
tsd

Blancici aura:10

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Takyskorodoktor píše: "V Anglii a v USA očkují těhotné ženy už pět let. To už by museli mít těch případů desetitisíce."

... no, tak o tom se dá polemizovat - nebudeme si nalhávat, životní úroveň v Brazílii nelze srovnávat ani s USA, ani s UK, kde údajně očkují těhotné ženy již 5 let (náš vzor).
Nechce se mi věřit, že v roce 2015 byly všechny těhotné Angličanky a i všechny těhotné Ěmerikánky vysavené zároveň viru Zika a zároveň i očkování - zatím nezveřejněnou vakcínou proti TDPa. A již vůůůbec nelze předpokládat, že genofond populace UK a USA je totožný s genofondem Brazílie ...

PS: Takyskorokoktore, odpovídejte jenom v případě, že máte něco k věci. Jinak mlčte.

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
28. 1. 2016 23:31 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Příště se zkuste vyjadřovat jak vám zobák narost vy genofonde. Já taky musel sestoupit na úroveň této pokleslé diskuze.
Kdybyste trochu přemýšlel a sledoval situaci tak byste zjistil, že stejný problém si už těhotné matky přivezly i k nám do Evropy. A tomu viru bylo srdečně jedno, že se jednalo o čistokrevné Árijky, které určitě nebyly očkovány brazilskou vakcínou a mají životní úroveň o které se vám může jenom zdát.
Chcete snad ještě něco dodat? Genofonde. :-))
tsd

Blancici aura:10

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Takyskorodoktore, prosilm, nereagujte, pokud nemáte co říct!

Vyblil jste spoustu písmenek, ale nemají žádnou hodnotu.

Kolik těhotných matek, nakažených virem Zika je k dnešnímu dni v Evropě?

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
29. 1. 2016 0:03 Nový

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Zatím vím o třech. Ale i jeden případ staví vaší teorii na hlavu a z vašich "taky skoro argumentů" dělá jen spoustu písmenek, jak píšete.
1) nakazila se Evropanka
2) nebyla očkovaná v Brazilii
3) pokud byla, byla očkovaná vakcínou registrovanou v Evropě.
Ještě něco, nebo ve své předsmrtelné křeči vyprodukujete další nesmysl? :-)))))
tsd

Blancici aura:10

Re: Komár v bílém plášti?

celé vlákno

Takyskorodoktore, tak Vy víte o třech, píšete o jediné. Vaše vlastní heslo zní: ODKAZ?