Hlavní navigace

CykloVíkend v Českém ráji

Helena Singerová

Příznivci cyklistiky se už dnes a zítra sjedou do Českého ráje, kde se uskuteční  11. ročník CykloVíkendu. K akci patří tradičně večerní promítání, občerstvení, plánek tras, upomínkový list, příležitostné razítko a jedna cyklokniha pro každého zúčastněného cyklistu. Za účast se nic neplatí, vybírá se pouze snížený poplatek za stanování a za auto, který inkasuje provozovatel kempu při příjezdu. Akce je dvoudenní. Příjezd účastníků je plánován dnes v 16 hodin na Malou Skálu nedaleko Turnova, kde…

Doba čtení: 1 minuta

Příznivci cyklistiky se už dnes a zítra sjedou do Českého ráje, kde se uskuteční  11. ročník CykloVíkendu. K akci patří tradičně večerní promítání, občerstvení, plánek tras, upomínkový list, příležitostné razítko a jedna cyklokniha pro každého zúčastněného cyklistu. Za účast se nic neplatí, vybírá se pouze snížený poplatek za stanování a za auto, který inkasuje provozovatel kempu při příjezdu.

Akce je dvoudenní. Příjezd účastníků je plánován dnes v 16 hodin na Malou Skálu nedaleko Turnova, kde se přenocuje v kempu. 

Účast je třeba nahlásit pořadatelům předem (kvůli zajištění občerstvení apod.) na číslo: 325 551 962 nebo e-mailem na adresu: obchod@sportarsenal.cz. Nepřihlášení účastníci se vystavují nebezpečí, že na ně nezbude občerstvení, plánky tras, diplome ani cyklokniha.