Hlavní navigace

České biokuře konečně na pultech obchodů

26. 5. 2009

Sdílet

Společnost Biopark zítra uvede do maloobchodní sítě biokuřecí maso pocházející z českých ekologických farem. Jedná se o první tuzemské biokuřecí, které bude pro českého spotřebitele běžně dostupné v maloobchodní síti. V současné době je totiž možné zakoupit v síti tuzemských obchodních řetězců pouze biokuřata dovážená převážně z Německa a Rakouska, což se výrazně projevuje na jejich vysoké prodejní ceně, která se pohybuje na úrovni 300 Kč za kilogram. Tuzemské biokuře bude cenově dostupnější –…

biokuřeSpolečnost Biopark zítra uvede do maloobchodní sítě biokuřecí maso pocházející z českých ekologických farem. Jedná se o první tuzemské biokuřecí, které bude pro českého spotřebitele běžně dostupné v maloobchodní síti. V současné době je totiž možné zakoupit v síti tuzemských obchodních řetězců pouze biokuřata dovážená převážně z Německa a Rakouska, což se výrazně projevuje na jejich vysoké prodejní ceně, která se pohybuje na úrovni 300 Kč za kilogram. Tuzemské biokuře bude cenově dostupnější – zhruba o sto korun méně za kilogram, takže se milovníci bia mají na co těšit.

Více informací v tiskové zprávě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).