Hlavní navigace

Česká služba pro cestovatele rozšířila své služby

11. 6. 2009

Sdílet

Česká služba pro cestovatele OnTheRoad.to uzavřela dohodu o partnerství s amsterdamským Spotted by Locals, moderním online cestovním průvodcem. Spolupráce byla uzavřena za účelem zlepšení celkového uživatelského zážitku ze služby OnTheRoad. Informovala o tom agentura Pressweb. Stránka spottedbylocals.com je série 21 blogů z jednotlivých evropských velkoměst, které nabízejí modernímu cestovateli možnost využít tipů od opravdových ´domorodců´, kteří milují své město a rádi se o svou lásku podělí…

Česká služba pro cestovatele OnTheRoad.to uzavřela dohodu o partnerství s amsterdamským Spotted by Locals, moderním online cestovním průvodcem. Spolupráce byla uzavřena za účelem zlepšení celkového uživatelského zážitku ze služby OnTheRoad. Informovala o tom agentura Pressweb.

Stránka spottedbylocals.com je série 21 blogů z jednotlivých evropských velkoměst, které nabízejí modernímu cestovateli možnost využít tipů od opravdových ´domorodců´, kteří milují své město a rádi se o svou lásku podělí s ´cizáky´.

Michaela Romanová, marketingová ředitelka pro OnTheRoad říká: „Věříme, že tyto pravidelně aktualizované tipy přijdou našim uživatelům vhod. Nenásilným způsobem doplňují běžné knižní průvodce a dávají tak cestovateli možnost prožít tu pravou atmosféru pulzujícího města."

OnTheRoad.to je bezplatná služba pro cestovatele umožňující sdílet zážitky z cest a být v kontaktu s přáteli a celou rodinou. Důraz přitom klade na jednoduchost. Každý cestovatelský deník je přístupný přes webové rozhraní, email či chytrou telefonní aplikaci.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).