Hlavní navigace

Česká služba pro cestovatele rozšířila své služby

Denisa Křížová

Česká služba pro cestovatele OnTheRoad.to uzavřela dohodu o partnerství s amsterdamským Spotted by Locals, moderním online cestovním průvodcem. Spolupráce byla uzavřena za účelem zlepšení celkového uživatelského zážitku ze služby OnTheRoad. Informovala o tom agentura Pressweb. Stránka spottedbylocals.com je série 21 blogů z jednotlivých evropských velkoměst, které nabízejí modernímu cestovateli možnost využít tipů od opravdových ´domorodců´, kteří milují své město a rádi se o svou lásku podělí…

Doba čtení: 1 minuta

Česká služba pro cestovatele OnTheRoad.to uzavřela dohodu o partnerství s amsterdamským Spotted by Locals, moderním online cestovním průvodcem. Spolupráce byla uzavřena za účelem zlepšení celkového uživatelského zážitku ze služby OnTheRoad. Informovala o tom agentura Pressweb.

Stránka spottedbylocals.com je série 21 blogů z jednotlivých evropských velkoměst, které nabízejí modernímu cestovateli možnost využít tipů od opravdových ´domorodců´, kteří milují své město a rádi se o svou lásku podělí s ´cizáky´.

Michaela Romanová, marketingová ředitelka pro OnTheRoad říká: „Věříme, že tyto pravidelně aktualizované tipy přijdou našim uživatelům vhod. Nenásilným způsobem doplňují běžné knižní průvodce a dávají tak cestovateli možnost prožít tu pravou atmosféru pulzujícího města."

OnTheRoad.to je bezplatná služba pro cestovatele umožňující sdílet zážitky z cest a být v kontaktu s přáteli a celou rodinou. Důraz přitom klade na jednoduchost. Každý cestovatelský deník je přístupný přes webové rozhraní, email či chytrou telefonní aplikaci.