Hlavní navigace

Češi při výběru dovolené využívají satelitních snímků

Sdílet

Jedna z největších cestovních agentur na českém trhu eTravel.cz díky spojení s technologií společnosti Google nabízí jedinečnou službu pro české cestovatele. Informovala o tom agentura Protext. Zanesením polohy hotelů do mapy se turistům otevírají nové možnosti, jak ještě před nákupem dovolené prozkoumat areál hotelu, jeho přesnou polohu a především okolí. Snadno se tak dozví, jak daleko je to od hotelu na pláž, do centra města nebo jak dlouho budou cestovat z letiště.

Jedna z největších cestovních agentur na českém trhu eTravel.cz díky spojení s technologií společnosti Google nabízí jedinečnou službu pro české cestovatele. Informovala o tom agentura Protext.

Zanesením polohy hotelů do mapy se turistům otevírají nové možnosti, jak ještě před nákupem dovolené prozkoumat areál hotelu, jeho přesnou polohu a především okolí. Snadno se tak dozví, jak daleko je to od hotelu na pláž, do centra města nebo jak dlouho budou cestovat z letiště.

Služba je zatím zpřístupněna pro nejžádanější destinace, postupně však budou přibývat další.

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).