Názory k článku Máslo bude levné až do podzimu. Pak se jeho cena začne nejspíš zvedat

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 2. 2026 6:41

    Revmatik

    Proč bylo před časem máslo tak drahé?
    Protože babišovy firmy potřebovaly naplivat na SPOLU, aby se estébák dostal ke korytu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).