Hlavní navigace

Bude povolen alkohol za volantem?

Alkohol za volantem je stále strašákem v policejních statistikách dopravních nehod. Zvláště letošní měsíc březen se zapsal nesmazatelně do černé kroniky dopravní policie. Největší počet nehod v letošním roce, celkem 81, byl zaznamenán právě v týdnu od 22. do 28. března. Čtěte téma: Alkohol léky, jak se to rýmuje? Po jaké době je možné se napít alkoholu a v jakém množství, když jsem si vzal např. panadol?
Redakce
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Alkohol za volantem je stále strašákem v policejních statistikách dopravních nehod. Zvláště letošní měsíc březen se zapsal nesmazatelně do černé kroniky dopravní policie. Největší počet nehod v letošním roce, celkem 81, byl zaznamenán právě v týdnu od 22. do 28. března.

tipli

Čtěte téma: Alkohol léky, jak se to rýmuje?

Po jaké době je možné se napít alkoholu a v jakém množství, když jsem si vzal např. panadol?

Přesto bylo v roce 2009 promlčeno nebo odloženo 14 500 případů nezdárných řidičů a podle informací České televize, každý druhý řidič, který byl přistižen s alkoholem v krvi, nakonec vyvázl bez trestu.

Jaké jsou nejčastější výmluvy řidičů, kteří před jízdou požili alkohol? Bude povolen alkohol za volantem? Dočtete se v článku na serveru Měšec.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).