Hlavní navigace

Brusel nuda, Londýn špína. Praha, toť turistova výhra

Sdílet

Nejšpinavějším evropským městem je Londýn, nejošklivější architekturu má Varšava, nejpřeceňovanější metropolí je Paříž a nejlepším nočním životem se vyznačuje Barcelona. Informoval o tom server Aktualne.cz Vyplývá to z hlasování uživatelů populárního turistického serveru TripAdvisor (www.tripadvisor.com), kterého se zúčastnilo 2376 cestovatelů.

Nejšpinavějším evropským městem je Londýn, nejošklivější architekturu má Varšava, nejpřeceňovanější metropolí je Paříž a nejlepším nočním životem se vyznačuje Barcelona. Informoval o tom server Aktualne.cz

Vyplývá to z hlasování uživatelů populárního turistického serveru TripAdvisor (www.tripadvi­sor.com), kterého se zúčastnilo 2376 cestovatelů.

V žebříčku figurovala i Praha. Ta se stala městem, které nabízí nejlepší poměr cena/zážitky. Nejčistším městem je Kodaň, za patrona nudnosti byl vyhlášen Brusel.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).