Hlavní navigace

„Best of“ Farmářského tržiště v bedýnkách, a recepty navrch

Redakce

Zákazníci farmářských trhů mají v zimních měsícíh celkem smůlu, trhů je v provozu jen pár, obvykle se zázemím pod střechou (kde můžete nakoupit i nyní: Farmářské trhy: kde se prodává i v zimě?) Občanské sdružení Archetyp, organizátor Farmářských tržišť Kubáň, Jiřák a Náplavka, proto pro všechny, komu v této roční době schází možnost nakupování na trzích, spouští nyní na území Prahy systém farmářských bedýnek.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zákazníci farmářských trhů mají v zimních měsícíh celkem smůlu, trhů je v provozu jen pár, obvykle se zázemím pod střechou (kde můžete nakoupit i nyní: Farmářské trhy: kde se prodává i v zimě?)

Občanské sdružení Archetyp, organizátor Farmářských tržišť Kubáň, Jiřák a Náplavka, proto pro všechny, komu v této roční době schází možnost nakupování na trzích, spouští nyní na území Prahy systém farmářských bedýnek.

Diners_Vanoce2019

„V nabídce se bude scházet takové „Best of“ Farmářského tržiště, jak jsem je v sezóně dobře poznal,“ říká Jiří Sedláček z OS Archetyp.

Pravidelný přehled farmářských trhů vždy v pondělí na Vitalia.cz zde.

Registrace a informace najdou zájemci na www.farmarske­trziste.cz, nebo přímo v bedýnkovém systému www.farmarske­trziste.cz/be­dynky. Tam bude navíc ke stažení vždy několik tipů a receptů, pro dospělé i pro děti. „Chceme, aby zelenina v bedýnkách i nabídka doplňků tvořily kuchařsky kombinovatelný celek, například kuře, kořenová zelenina, jogurt, vlašské ořechy, jablka jsou základem několika skvělých jídel od polévky, hlavní jídla až po salát a dezert a v jedné dodávce se tyto ingredience sejdou a to v čerstvém stavu," říká Šárka Sedláčková, spoluzakladatelka sdružení.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).