Hlavní navigace

Babylonský motoráček v ulicích Liberce

Helena Singerová

Babylonský motoráček provozovaný Klubem železničních cestovatelů, s.r.o., můžete od 1. července potkávat v ulicích Liberce. Motoráček jezdí každou lichou středu během letních prázdnin. Trasa vede z Kamenického Šenova přes Českou Kamenici, Benešov nad Ploučnicí, Českou Lípu, Mimoň a Jablonné v Podještědí až do kulturního a zábavního centra Babylon v Liberci, kde na něj bude navazovat jízda historickou tramvají do Lidových sadů a zpět.

Doba čtení: 1 minuta

Babylonský motoráček provozovaný Klubem železničních cestovatelů, s.r.o., můžete od 1. července potkávat v ulicích Liberce.

Motoráček jezdí každou lichou středu během letních prázdnin. Trasa vede z Kamenického Šenova přes Českou Kamenici, Benešov nad Ploučnicí, Českou Lípu, Mimoň a Jablonné v Podještědí až do kulturního a zábavního centra Babylon v Liberci, kde na něj bude navazovat jízda historickou tramvají do Lidových sadů a zpět.

Jízdenka stojí od 15 do 75 korun podle délky trasy. Přepravné za psa a kočárek bude 25 korun, za kolo 50 korun. Zlevněné jízdné platí pro děti od 6 do 15 let, důchodce nad 60 let a držitele průkazu ZTP a ZTP/P. Bezplatně se přepravují děti do 6 let a držitelé platného průkazu KŽC. Jízdenky se prodávají ve vlaku u průvodčího bez přirážky. Ve vlaku neplatí tarif ČD a.s.