Názory k článku
Alergie na chlad není výmysl

Mary
Mary (neregistrovaný) 146.90.7.---
17. 12. 2012 21:13 Nový

alergie na chlad není výmysl ?

celé vlákno

V dnešní době je všecko tak složité, protože ze všeho se vyrábí děsný problém, aby se na problému uživila spousta lidí. Takže mě ani nepřekvapuje, když se vyrobí problém ze zimy. Přiživí se zase, jak jinak, doktoři, lékárníci, určitě se zaplatí nějaký výzkum, který bude pohodlně probíhat celá léta....vždyť je to pořád dokola.

lala
lala (neregistrovaný) ---.143.broadband13.iol.cz
6. 1. 2017 11:42 Nový

Re: alergie na chlad není výmysl ?

celé vlákno

Mám velmi těžkou chladovou alergii,změnilo mi to život a takové názory miluji ,včetně rady k otužování,dříve jsem zimu měla ráda a koupání v chladné vodě bylo fajn.Alergii mám celý rok a v zimě je to peklo.

neo
neo (neregistrovaný) 213.192.25.---
22. 12. 2012 14:45 Nový

frk4

Všem postiženým přitom pomůže primitivní forma otužování, nehledě na to, že také zlepší celkový zdravotní stav.

Stačí se ve sprše každý den rozpálit co nejteplejší vodou a poté zase schladit co nejstudenější vodou, kterou jedniec snese. Ze začátku opatrně jen vlažnou vodu, postupem času se lze dostat i do stavu, že snesete i ledovou vodu co jde ze studeného kohoutku (kolem 10°C). Ti vytrvalejší se dokáží v zimě i koupat v řece...

Jenže to od žádného doktora neuslyšíte - kazil by si kšeft

nerry
nerry (neregistrovaný) ---.client.inetpckb.cz
22. 10. 2016 16:22 Nový

vytrvalý kašel

Již celé měsíce mne trápí večerní a ranní neustálé pokašlávání, až dávivý kašel, dušnost... Zjistila jsem, že se mi to horší při pobytu v chladném prostředí a naopak, napiju-li se horkého čaje, příznaky se zmírní a někdy zmizí úplně. Má s tím někdo zkušenost jako s příznakem alergie na chlad? Vždy mám při potížích zároveň dojem, že mám oteklý hrtan...

-tri-
-tri- (neregistrovaný) ---.ip.nej.cz
11. 1. 2017 16:12 Nový

alergie = náboženství

celé vlákno

Alergie ... novodobé náboženství. Dříve se tomu říkalo imunitní reakce organismu... dnes je to alergie. Jak může být tělo alergické na fyzikální prostředí. Teplo = vlnění.... pak ovšem můžeme mít alergii na světlo, hluk... atd. Nejvážnější je potom alergie na život = všechny vnější vlivy jež interagují /dráždí / s organismem a vyvádějí z rovnovážného klidového stavu smrti.

Natálie
Natálie (neregistrovaný) ---.187.broadband3.iol.cz
20. 3. 2017 22:31 Nový

Re: alergie = náboženství

celé vlákno

Alergie je přehnaná imunitní reakce organismu. Sama chladovou alergií trpím, takže to rozhodně není žádný výmysl, jak již někteří v jiných komentářích psali. Bohužel se s tímto názorem setkávám často, ale není to žádná simulace ani výmluvy proč nechodit ven. Na začátku roku jsem díky této alergii upadla do anafylaktického šoku a nebýt přítele, už bych tu nebyla. Takže mluvit o něčem, o čem nic nevíte není zrovna inteligentní. Buďte rád, že jste zdravý a nemusíte nic takového řešit, protože takováto nemoc velmi ovlivní celý váš život a to tím negativním směrem. Opravdu to není jen "rýmička" a pohodlnost, jak myslíte.