Hlavní navigace

18. července se uskuteční Adrenalin Challenge Prague

Denisa Křížová

V sobotu 18. července se v Praze uskuteční již čtvrtý ročník Adrenalin Challenge Prague. Soutěžit v ní mohou jak jednotlivci, tak i týmy o třech lidech. Adrenalinovou výzvu může absolvovat každý. Jde o překonání strachu, sama sebe, otestování soudržnosti tými a především o skvělý zážitek. V doprovodném programu je pro diváky připraven freestylsta na vodním skútru Iceman, který na loňském mistrovství světa Jetski skončil třetí. Dále je připravena škola beatboxu vedená Jaro Cossigou, čerstvým…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V sobotu 18. července se v Praze uskuteční již čtvrtý ročník Adrenalin Challenge Prague. Soutěžit v ní mohou jak jednotlivci, tak i týmy o třech lidech.

Adrenalinovou výzvu může absolvovat každý. Jde o překonání strachu, sama sebe, otestování soudržnosti tými a především o skvělý zážitek.

V doprovodném programu je pro diváky připraven freestylsta na vodním skútru Iceman, který na loňském mistrovství světa Jetski skončil třetí. Dále je připravena škola beatboxu vedená Jaro Cossigou, čerstvým vícemistrem světa v beatboxu, Deadly Fun Show – tančící smrtka Dominika Turzy, divácké soutěže o nápoje Big Shock energy, beach voleyball, beach basketbal, petanque nebo exhibici karate.

Večer bude zakončen Shock party se slavnostním předáváním certifikátů odvážným účastníkům Adrenalin Challenge, spousta muziky a mnoho dalšího.

Tipli listopad

Celým dnem bude provázet moderátor Mc Kajag. Záštitu nad Adrenalin Challenge Prague převzal primátor hlavního města Prahy Pavel Bém. 

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).