Hlavní navigace

Co má společného Adrenalin Challenge s Vyšehradem?

[Tisková zpráva] Praha - Po velice vydařených předešlých ročnících pražské adrenalinové výzvy přichází Adrenalin Challenge Prague už počtvrté. Tato unikátní akce proběhne opět v plné parádě.

Sdílet

Adrenalin Challenge

Jako Horymír a Šemík se mohou cítit účastníci Adrenalin Challenge Prague, kteří v sobotu 18. července budou podobně jako dva mýtičtí hrdinové překonávat hradby bájného Vyšehradu. Tříčlenné týmy budou mít totiž za úkol nejprve slanit z Vyšehradu, pak překonat lanovým Extreme traverzem z Horymírova skoku přes řeku Vltavu na Císařskou louku, odtud přejedou na vodním skútru na Smíchovskou pláž. Na závěr je čeká bungee running – běh na gumovém laně v písku Smíchovské pláže.

Dějištěm Adrenalin Challenge Prague je překrásná scenérie Vyšehradu, Vltavy a Smíchovské pláže přímo v centru Prahy. Samotná Smíchovská pláž se stane centrem celé adrenalinové výzvy a zábavy pro diváky. Týmům vše začíná registrací už v 8:30, ale přihlášky je nutné poslat předem, na startu je totiž jen omezený počet míst. Tříčlenné týmy mohou být složena dle libosti z mužů, žen, nebo mohou být i smíšené. Adrenalinová výzva je postavena tak, aby ji mohl absolvovat prakticky každý. Jde o překonání strachu, sama sebe, otestování soudržnosti týmu a především o skvělý zážitek.

Adrenalin Challenge - Traverz

Pro jednotlivce bude od 14 hodin připravena možnost vyzkoušet si Extreme traverz z Vyšehradu na Císařskou louku. Kdo bude mít zájem o tuto disciplínu, přijde na Smíchovskou pláž a o vše potřebné se již postarají organizátoři akce. Tato disciplína zahrnuje dopravu z pláže na Vyšehrad a po absolvování traverzu přejezd na vodním skútru zpět. Výtěžek z disciplíny Extreme traverz bude podle pořadatele Igora Bayera věnován ve prospěch Jedličkova ústavu. „Tito lidé jsou velice aktivní a my je chceme podpořit alespoň touto cestou. Nejde však jen o finance, zájemcům z řad Sportovnímu klubu Jedličkova ústavu Praha umožníme stejně jako v minulosti absolvování samotného traverzu z Vyšehradu a jízdu na vodním skútru.“

V doprovodném programu mohou diváci obdivovat umění freestylisty na vodním skútru Icemana, který skončil minulý rok na mistrovství světa Jetski třetí a při Adrenalin Challenge předvede své nejlepší triky. Dále se mohou těšit na školu beatboxu pro malé i velké vedené Jaro Cossigou, který je čerstvým vicemistrem světa v beatboxu, Deadly Fun Show – tančící smrtku Dominika Turzy, divácké soutěže o nápoje Big Shock energy, beach voleyball, beach basketbal, petanque, exhibici karate. Večer přijde na řadu Shock party se slavnostním předáváním certifikátů odvážným účastníkům Adrenalin Challange, ohnivá show v podání výjimečných Palitchů, spousta muziky a mnoho dalšího. Celým dnem bude provázet jedinečný moderátor Mc Kajag. Záštitu nad Adrenalin Challenge Prague převzal primátor hlavního města Prahy Pavel Bém.

Další informace naleznete na webu www.adrenalin­challenge.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).