Hlavní navigace

Názor k článku Vakcinace proti HPV je očkování proti hlouposti (3. díl) od Clubbed man - Jenže vy jste nepostřehl, že se nevyjadřuje šmahem...

 • 27. 5. 2013 15:48

  Clubbed man (neregistrovaný) 194.132.32.---

  Jenže vy jste nepostřehl, že se nevyjadřuje šmahem ke všemu. Nemá jednotný metr a jen jeden úhel pohledu na vše.

  Vyjádřil se k dětské obrně a záškrtu. Což neznamená, že to neplatí i pro jiné nemoci. Ale zároveň to neznamená, že nelze získat specifickou imunitu proti těmto i jiným nemocem. Pouze se snaží položit na misky vah přínos očkování a ostatní podmínky, u konkrétních očkování.
  Protože jde evidentně o Petra T., jehož zdroje informací mi jsou alespoň částečně známy, musím jen konstatovat že s jeho závěry souhlasím.
  Otázka je zda, pokud by vám tyto zdroje uvedl by jste se jimi vůbec zabýval. On již jen výtah informací je složitý, natož přemýšlení a činění závěrů. Navíc všechny tyto zdroje máte jako lékař již celou dobu k dispozici.

  Kdybyste měl totiž otevřené oči tak vám to teď nemusím mlátit o hlavu a dávno byste chápal o čem mluví. Stačí se podívat zpět do historie lidí, alespoň pár století, nebo alespoň pár desetiletí.

  Nikde není psáno, že nemůžete brzy vidět i v současnosti a třeba i v Evropě. Stačilo by kdyby tento rok vydrželo počasí jaké zatím panuje a už příští rok byste patrně mohl vidět a možná i pochopit jak výživa a okolní prostředí souvisí se zdravím člověka.

  Zdám-li se vám nevrlý, tak mne prosím omluvte. Kvůli těm kundám létajícím (letadlům) a dálnici jsem se už týden nevyspal. Také negativní vliv prostředí.

  P.S.
  Jen by mě zajímalo, jak byste reagoval na zprávu že i vzteklina lze vyléčit, navíc pouhou změnou stravy. A určití šamani (například v Brazílii) to na svém území dokáží i pro nás neznámým způsobem. Zabýval se tím už někdo? Ne! Brání vám se něco přiučit? Ano, ale to bych radši dál nekomentoval...