Hlavní navigace

Zdravý zimní spánek

[Tisková zpráva] (Klinmam) Každý z nás potřebuje odpočinek k načerpání sil do nového dne. Příjemný a klidný spánek však ovlivňuje řada faktorů od teploty v místnosti až po správný výběr lůžkovin. Kvalitu a téměř 20 let zkušeností spojila společnost Klinmam ve svých kolekcích lůžkovin Wellness. Pro zimní období a zimomřivé uživatele vyvinula vysoce hřejivé přikrývky, díky kterým se v noci nebude budit chladem.

Sdílet

Trendem dnešní doby jsou lehké, splývavé přikrývky, které však zároveň zahřejí a dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“. Velmi důležitá je i jejich náplň. Dnes jsou nejběžnější dutá vlákna, která dobře izolují teplo. Díky své úpravě jsou odolná vůči mikroorganismům (bakteriím, plísním, roztočům) a vhodné i pro alergiky.

Přikrývky Klinmam Wellness všechny tyto požadavky splňují a v kolekci vysoce hřejivého programu můžete vybírat z několika variant.

Čtěte téma: Dopřáváte si poledního šlofíčka? Koledujete si o problémy

Na spánek přes den nejsme vůbec stavěni a ten, kdo si ho dopřává, si jen zadělává na vážné problémy se spánkem. 

Exklusivní a extrémně lehkou přikrývku této řady představuje Klinmam Thinsulate. Je zhotovena z nejkvalitnější dlouhovláknité bavlny, zajišťuje výbornou prodyšnost a odolnost proti vlhkosti. V náplni přikrývky jsou použita vlákna ThinsulateTM, která se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení a vysokou hřejivostí při minimálním objemu náplně.

Z jemné luxusní tkaniny ze 100% česané bavlny je ušita elegantní přikrývka Klinmam Dreamfil, která nabízí svému uživateli jedinečnou lehkost, vzdušnost a hřejivost díky trojrozměrným vláknům Fillwell® Dreamfill v náplni.

Pro chladnější prostředí a milovníky objemnějších přikrývek je určena přikrývka Klinmam Milenium Duo s dvouvrstvou náplní. Zajišťuje vysoký komfort spaní i díky bavlněné tkanině v saténové úpravě.

Čtěte také: Spíte nazí, nebo v pyžamu?

Nahých spáčů je čím dál víc. Svoje tělo neobalují žádným pyžamem, ale jen peřinou. A tvrdí: Nic lepšího a zdravějšího není. Je to pravda? Je vůbec spaní bez prádla hygienické? A mají naháči lepší sexuální život než ti v pyžamech?

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují svojí pružností, měkkostí a tvarovou stálostí.

Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135×200 cm, 135×220 cm, 200×220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50×70 cm a 70×90 cm.


Společnost KLINMAM czech oslaví v příštím roce 20 let svého působení na trhu. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).