Hlavní navigace

Zázrak z Dálného východu

[Tisková zpráva] Bojíte se na pracovní schůzce podat klientovi ruku, protože ji máte ledovou? Trápí vás studené nohy, v práci zapomínáte na důležité věci i maličkosti, nedokážete se soustředit a často vám zvoní v uších? Všechny tyto příznaky jsou dány nedostatečným prokrvením mozku a končetin.

Sdílet

Přípravek Ginkgo 60 mg SR, který obsahuje vysoké množství zázračného extraktu z listů asijského stromu ginkgo biloba, dokáže proti těmto nepříjemnostem účinně bojovat. Zakoupíte jej v lékárně za cenu 197 Kč.

Ginkgo biloba je prastarý strom, který se v současnosti pěstuje v Číně a Japonsku. V přírodě je významný pro svoji vysokou odolnost vůči klimatickým změnám. Jeho blahodárné účinky jsou využívány hlavně ve farmaceutickém průmyslu. Výtažky z jeho listů především rozšiřují cévy a tím je zlepšován krevní oběh v našem těle. Mozek je tak více okysličován, zlepšuje se myšlení a posiluje paměť. Člověk se dokáže lépe soustředit, končetiny přestávají být studené a odeznívá i nepříjemné zvonění v uších.

Čtěte také: Hlavně ne kafe! Aneb jak neusnout za volantem

Máme pár tipů, které vám pomohou přežít cestu s očima otevřenýma. Na kávu ovšem zapomeňte. 

Přípravek Ginkgo obsahuje 60 mg extraktu z listů stromu ginkga v jedné tabletě, který je 60× koncentrovanější než běžné sušené listy rostliny. Jedna tableta přípravku Ginko 60 mg SR tedy obsahuje účinné látky z 3 600 mg sušeného listu Ginkgo biloba. Je tak nejsilnějším potravinovým doplňkem na českém trhu, oproti jiným přípravkům stačí užívat pravidelně 1 tabletku denně a účinky na sebe nenechají dlouho čekat. Ginkgo je doporučené užívat minimálně 2 měsíce.

Ginkgo se pyšní SR technologií výroby tablet. „Extrakt z Ginkga se tak do organismu uvolňuje postupně a tělo tak není vystaveno návalu látky, po níž bývá některým jedincům nevolno,“ říká Prof. MUDr. RNDr. Vilím Šimánek, DrSc. z Ústavu lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Pozvolným uvolňováním je tak zaručeno dlouhodobé a rovnoměrné vstřebávání účinných látek.

Pokud tedy máte zkušenosti s podobnými problémy a nevíte, jak se jich nadobro zbavit, vyzkoušejte přírodní tabletky Ginkgo 60 mg SR. Jsou k dostání v lékárnách nebo na internetu (např. www.prozdravi­.cz). Doporučená cena balení po 60 tabletách je 197 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).