Hlavní navigace

VZP má nový dárek pro novorozence

[Tisková zpráva] S novým životem přicházejí na svět radosti, ale také celá řada nepoznaných situací a povinností. Aby byl začátek nové životní etapy pro rodiče, ale i miminka snazší, připravila jim Všeobecná zdravotní pojišťovna dárek v podobě slevové karty s věrnostním programem.

Sdílet

Každá maminka, která přijde na pobočku Všeobecné zdravotní pojišťovny přihlásit své novorozeně, obdrží jako dárek slevovou kartičku Baby klubu a brožurku Sphere Card s přehledem slev a výhod.

Prostřednictvím tohoto produktu pak může výhodně nakupovat nejrůznější výrobky a služby a výrazně tak šetřit rodinné finance. Kartičku si ale může vyzvednout kdokoliv z rodiny, kdo přijde zaregistrovat miminko, podmínkou je předložení rodného listu dítěte.

Pokud se do Baby klubu VZP zaregistrujete, budete mít možnost získávat další informace o slevách a nových partnerech, jejichž služby pak může výhodně využívat celá rodina. Díky členství v Baby klubu VZP tak může rodina s malým dítětem uspořit i několik tisíc korun ročně. Zajímavou zprávou je, že výhody a slevy lze čerpat u všech obchodních partnerů tohoto věrnostního programu jak v České republice, tak i na Slovensku.

Další potřebné informace získáte na našich webových stránkách zde nebo na kterékoliv pobočce VZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).