Hlavní navigace

Rošty pro klidný spánek

[Tisková zpráva] (TEMPUR) Vybrali jste si kvalitní ortopedickou matraci, ale stále se neprobouzíte odpočatí? Pak věnujte pozornost i svému roštu. Ten je druhou nejdůležitější součástí vašeho lůžka, protože ovlivňuje ortopedické vlastnosti samotné matrace. TEMPUR vám představuje jedinečné rošty, které zajišťují vysoký komfort spánku.

Sdílet

Rošty TEMPUR byly vyvinuty tak, aby maximálně rozložily zatížení těla. Plocha roštu je vytvořena z velkého počtu pružných a flexibilních talířovitých prvků, které nejsou vzájemně propojeny. Talíře jsou uspořádány v deseti řadách a jsou rozděleny do pěti zón s odlišným stupněm tuhosti, kterému odpovídá i barevné odlišení. Stupeň tuhosti je vždy přizpůsoben té části těla, kterou rošt podpírá. Pro zónu hlavy a zónu nohou je zvolen vysoký stupeň tuhosti, kratší pružení a tmavě šedé barevné zvýraznění; světle šedá oblast ramen poskytuje jemnější oporu a mírnější pružnost. Oblast beder poskytuje normální tuhost a červeně odlišená část umožňuje variabilní nastavení vyššího stupně tuhosti jednotlivých talířů pomocí přídavných vložek. Ty se doporučují i pro zpevnění okraje roštu, pokud sedáváte na okraji lůžka.

Čtěte téma: Dopřáváte si poledního šlofíčka? Koledujete si o problémy 

Na spánek přes den nejsme vůbec stavěni a ten, kdo si ho dopřává, zadělává si na vážné problémy se spánkem. Platí to i o šlofíčku po nedělním obědě. 

Rošty můžete buď uložit do variabilního rámu postele, nebo využít přídavné nohy, díky nimž může být rošt využit jako volně stojící postel. V tomto případě je vhodný i držák matrace, který zabraňuje jejímu posunu.

Rošty TEMPUR jsou nabízeny ve 4 variantách provedení s nosností do 120 kg. Tempur STATIC je pevná verze těchto jedinečných roštů. Manuální polohování v oblasti hlavy a nohou nabízí rošt TEMPUR MANUAL. V kolekci TEMPUR najdete i polohovatelné motorové rošty na dálkové ovládání ve dvojí variantě: TEMPUR FLEX se dvěma motory a TEMPUR SUPERFLEX se čtyřmi motory. Tyto rošty nabízí individuální nastavení každé polohovatelné části, vynikající podporu a pohodlí při polohování.

Čtěte také: Spíte nazí, nebo v pyžamu?

Svoje tělo neobalují žádným pyžamem, ale jen peřinou. A tvrdí: Nic lepšího a zdravějšího není. Je to pravda? Je vůbec spaní bez prádla hygienické? A mají naháči lepší sexuální život než ti v pyžamech?

Čtyřmotorový rošt umožňuje navíc připevnění masážní jednotky do oblasti zad a nohou, která zmírňuje napětí svalů, stimuluje a podporuje krevní oběh a přináší pocit celkové relaxace.

Více informací na www.tempur.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).