Hlavní navigace

Plzeňské farmářské trhy - maso z ekologické farmy objednávejte teď!

[Tisková zpráva] Další Plzeňské farmářské trhy se uskuteční v sobotu 30. října od 8 do 13 hodin na nádvoří hotelu Gondola.

Sdílet

Sortiment bude již tradiční, ale samozřejmě ovlivněn průběhem zemědělského roku. Bude i trocha vajec, kachny, husy, čerstvé ryby, jablka, ořechy, koláče, tyčinky z pekárny Rendl, jablečné mošty… Přijede také pekař Petr Pištec se svými delikátními sušenkami, chleby či kokoskami. Seznam prodejců pro vás pravidelně aktualizujeme, najdete ho na www.plzensketrhy­.cz.

Na sobotních trzích se představí vítězové soutěže o nejlepší Regionální potraviny Plzeňského kraje v roce 2010. Prodávat se budou uzení pstruzi ze Šumavy, lahůdky z minimlékárny Joma, točit se bude tentokrát pivo z pivovaru Modrá hvězda v Dobřanech, ochutnávat Krchlebské koláče a mnoho dalšího.

Přehled farmářských trhů na celý týden vždy v pondělí na Vitalia.cz.

Pokud máte zájem o vepřové a hovězí maso přímo z ekologické farmy, můžete si ho objednat u pana Sklenáře ze Sasova. Na www.plzensketrhy.cz najdete informace jak na to. Hledejte v sekci Aktuality. Objednávat lze jen do zítra (středa 27. 10.) do 8 hodin a pak je třeba objednávku konzultovat telefonicky s pracovníky farmy. Kontakty najdete také na našem webu. 

Další Plzeňské farmářské trhy se uskuteční 13. listopadu. Budou poslední? To se ještě uvidí…). Možná pro vás připravíme i speciální Vánoční trhy. Včas vás budeme informovat.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).