Hlavní navigace

Nechte si sestavit jídelníček na míru

[Tisková zpráva] (Wellnesia) Zdravý a vyvážený jídelníček si můžete nechat ušít přímo na míru nutričními poradci.

Sdílet

Jak si utřídit záplavu obecných informací o optimální denní dávce kalorií, bílkovin či sacharidů a proměnit ji v konkrétní snídani, svačinu, oběd a večeři?

A jak zvládnout úskalí diet a následných „jojo“ efektů, kdy nesystematické hubnutí nakonec způsobí více škody než užitku? To jsou otázky, které s větší či menší naléhavostí řeší snad každý z nás.

"Lidé vědí, že je třeba změnit stravovací návyky, ale už si neví rady, jak se do toho pustit, obávají se radikálních změn, které velmi často nejsou ani zapotřebí. Osobní podpora nutričního poradce je inspirace, motivace a ukázka toho, že se můžeme začít zdravě stravovat. A to bez složitých příprav a komplikovaných návodů,“ říká výživová poradkyně Monika Divišová z centra péče Wellnessia.

Ne každý má dostatek času návštěvy u odborníků. Wellnessia proto nabízí vítanou pomoc: sestavení zdravého osobního jídelníčku po internetu. Nutriční poradce centra na základě podrobného on-line dotazníku (celkem cca 60 otázek) a telefonické konzultace připraví a e-mailem zašle hotový jídelníček v rozsahu cca 5–6 stran.

Tato jednorázová služba v ceně 920 Kč je určena především lidem, kteří potřebují redukovat pár nadbytečných kilogramů, tvarovat postavu, popřípadě už se jim podařilo zhubnout a chtějí si váhu udržet.

Více informací najdete na stránkách www.wellnesia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).