Hlavní navigace

Naučte se, jak být dobrou milenkou

[Tisková zpráva] (www.sex-koucink.cz) Chcete umět potěšit muže? Najít svůj G-Bod? A vůbec, stát se v novém roce dokonalou milenkou? Přihlaste se na kurs se sex-koučkou.

Sdílet

Pokud si do nového roku dáváte předsevzetí, že chcete něco udělat se svým sexuálním životem, máte šanci. Můžete se například přihlásit na lednový kurs s názvem Umění potěšit muže.

Nejoblíbenější kurz sex-koučky Julie Gaie se dočkal svého rozšíření a v lednu na vás čekají dva plné víkendové dny věnované tajemství umění, jak být dobrou milenkou a to v termínu od 8. do 9. ledna.

Vše, co se do krátkého večerního kurzu nevešlo, a ještě mnohem více, se naučíte prostřednictvím praxe i diskuse o tématech mužského vzrušení,“ slibuje Julia Gaia.

Její druhý kurz nese název: „Bod-G, přirozený pramen ženství“. Koná se 17. ledna a je pro ty ženy, které mají pocit, že jim příroda kouzelný bod ženského vzrušení jednoduše nenadělila. Chcete znát pravdu o skutečném potenciálu této esenciální ženské erotogenní zóny? Pak máte šanci ji zjistit právě na tomto kurzu.

Více informací o sex-koučinku a kurzech najdete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).