Hlavní navigace

Na váze v rovnováze: s BeBe Dobré ráno s brusinkami

[Tisková zpráva] (Kraft Foods) Hlásí vám váha po ránu, že je na čase ukončit zimní spánek a ukládání zásob „na horší časy“? Pak nastal ten pravý čas na změnu. K návratu do formy zkuste místo drastických diet spíše drobné, ale zato trvalé úpravy stravovacích zvyklostí a více pohybu.

Sdílet

Solidní základ vašeho jídelníčku by měla tvořit chutná, ale přitom vyvážená snídaně. Obohaťte své snídaňové menu o nové cereální sušenky BeBe Dobré ráno s brusinkami. Sušenky obsahují kousky brusinek, které jim dodávají skvělou chuť, 41,9 % celozrnných cereálií, vitamíny E a B1, minerální látky jako je hořčík a železo a jsou bohaté na vlákninu.

Energie ze snídaně složené z jogurtu, ovoce a těchto celozrnných sušenek vám díky unikátní receptuře a způsobu pečení vystačí na celé dopoledne. BeBe Dobré ráno s brusinkami pořídíte za 9,50 Kč (balení 50g) nebo 54,90 Kč (balení 400g).

BeBe Dobré ráno s brusinkami

Kdo nesnídá, tomu chybí energie. Mnohé studie potvrzují, že na redukci a snižování váhy má velký vliv celkový denní přísun energie. Když se nám tedy nedaří vůbec snídat, s velkou pravděpodobností se večer dočkáme pořádného kalorického přísunu v podobě první a druhé večeře či několika neošizených dezertů.

Prvním krokem ke spokojenosti s vlastní postavou je tedy kvalitní snídaně, která má představovat 20 – 25 % denního energetického příjmu a má obsahovat 4 složky –obiloviny, ovoce nebo zeleninu, mléčný výrobek a také dostatečné množství tekutin.

Snídaňové cereální sušenky BeBe Dobré ráno s brusinkami si vás bezesporu získají svou originální brusinkovou chutí, kterou byste v české malobchodní síti u jiných sušenek jen těžko hledali. Kromě brusinek a skvělé chuti třtinového cukru se sušenky vyznačují také 41,9% obsahem celozrnných cereálií (oves, žito a pšenice). Právě díky unikátní receptuře a způsobu pečení obsahují sacharidy, které jsou postupně uvolňovány a pravidelně vstřebávány po dobu 4 hodin.

Přečtěte si: Dejte si americké brusinky

Hlavní přínos snídaňových cereálních sušenek BeBe Dobré ráno:

  1. Sušenky BeBe Dobré ráno jsou bohaté na pomalu stravitelné sacharidy
  2. Sacharidy v sušenkách BeBe Dobré ráno jsou postupně uvolňovány a pravidelně vstřebávány po dobu 4 hodin

To prakticky znamená, že když si v rámci vyvážené snídaně dáte sušenky BeBe Dobré ráno, kousek ovoce, dobrý mléčný výrobek a například čaj, tak rychle nevyhladovíte, ale naopak ze snídaně bude vaše tělo čerpat energii postupně celé dopoledne.

BeBe Dobré ráno s brusinkami jsou také zdrojem vitamínů B1, E a minerálů jako je  hořčík a železo. Samozřejmostí tohoto inovativního snídaňového výrobku je, že neobsahuje žádné umělé konzervanty ani barviva. Více podrobností nejen o sušenkách BeBe Dobré ráno, ale také tipy na cvičení a zajímavosti z oblasti zdravého životního stylu najdete na internetové stránce www.hnutizado­brousnidani.cz

Dopřejte si brusinkové probuzení s novými sušenkami BeBe Dobré ráno a užijte si vyváženou snídani, na které si nejen výborně pochutnáte, ale navíc se budete cítit skvěle a plní energie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).