Hlavní navigace

Milovníci pohybu i relaxace zbystřete – Wellness týden v Aquapalace Praha

[Tisková zpráva] Týden nabitý akcemi – Zumba, Den otevřených dveří a slevy do Aquaparku i SPA centra.

Sdílet

Milovníky aktivního odpočinku i relaxace čeká od 25. do 31. října 2010 v Aquapalace Praha Wellness týden. Akce, v rámci které můžete po celých sedm dní vyzkoušet speciální sportovní radovánky, zvýhodněné vstupné do Vodního a Saunového světa i Fitness a SPA centra v Čestlicích. Pro návštěvníky je připraven také Den otevřených dveří a to ve dnech 28. a 29. října. Zájemci si mohou zdarma prohlédnout SPA a Fitness centrum a také si ho hned vyzkoušet, protože v tyto dny je vstup mezi 15 – 20 hodinou do fitness po registraci zdarma. Dále se mohou všichni těšit na ranní plavání nebo cvičení Body Jam s Riou Hrušovskou, jedná se o první veřejnou hodinu projektu Krásnější s ELLE. Na místě si mohou zájemci zakoupit i DVD se cvičebním programem.

Vyzkoušejte si luxusní SPA a Wellness

Celý týden mohou návštěvníci využít 15 % slevu na veškeré služby do SPA a Wellness. Sleva se vztahuje na služby dle platného ceníku, neplatí již pro cenově zvýhodněné balíčky. Po celý týden stále platí nabídka 40% slevy na celodenní vstupné pro studenty a 20 % sleva na vstup do vodního a saunového světa seniorům s dětmi. A také od pondělí do pátku lze využít nabídku Happy hour, kdy je od 14 – 16 hodin sleva na jakékoli vstupné do vodního světa a saun 20 %.

Akce – podrobný přehled Wellness týdne:

Předskokan akce – Neděle 24. 10.

Indoorcycling marathon – zažijete pořádnou jízdu ve Fitness Aquapalace Praha. Marathon začíná v 16.00 a končí v 19.00 hodin.


Úterý 26. 10.    

Den s firmou Thalgo – od 10.00 – 22.00dostanou klienti na každé ošetření kosmetikou Thalgo 20 % slevu a dárek v podobě poukázky na balneoterapii.


Středa 27. 10.

Ke vstupu do fitness zdarma vstup do Vodního světa nebo Saunového světa na 1 hodinu

Jako dárek ke vstupu do Fitness centra Aquapalace Praha dostane každý hodinový vstup do Vodního světa nebo Saun na 1 hodinu zdarma.


Čtvrtek 28.10. 

Ranní plavání od 8.00 hodin ve Vodním světě Aquapalace Praha

Sportovně- relaxační odpoledne

V době od 13. 30 – 18. 30 hodin bude probíhat skupinové cvičení zumba, tae- bo, aquaerobic a poté relax v saunách za akční cenu 390 Kč.

Den otevřených dveří od 15.00 – 20.00

Možnost zdarma prohlédnout si SPA a Fitness centrum a také si ho hned vyzkoušet. Po registraci v Aquapalace Praha je v tyto hodiny vstup do fitness a na skupinové cvičení zdarma.

Ria Hrušovská ve fitness Aquapalace Praha, prezentace projektu Krásnější s Elle

Mezi 16.00 – 18.00 bude probíhat cvičení Body Jam, které povede Ria Hrušovská. 


Pátek 29.10

Den s firmou Payot 

Každý, kdo si mezi 15.00 – 22.00zakoupí ošetření kosmetikou Payot dostane navíc jako dárek čištění pleti ultrazvukem. Na každé kosmetické ošetření Payot je navíc sleva 20 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).