Hlavní navigace

Severočeské farmářské trhy Chomutov

Severočeské farmářské trhy vstupují do třetí sezóny

V pátek 8. března od 12 hodin opět zaplní prostranství před teplickou Olympií stánky s nabídkou kvalitních místních potravin a tím zahájí již třetí sezonu Severočeských farmářských trhů v Ústeckém kraji. Organizátorem Severočeských farmářských trhů (SFT) je občanské sdružení Český um – Artificium Bohemicum a záštitu nad nimi převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. SFT se letos budou konat v devíti městech po celém kraji a naplánováno je 130 trhů, což je skoro o třetinu více než vloni.

6. 3. 2013 12:25
Doba čtení: 4 minuty

Severočeské farmářské trhy pokračují až do Vánoc

Letošní sezóna farmářských trhů, která začala v březnu, se pomalu chýlí ke konci. Severočeské farmářské trhy si za dva roky konání v Ústí nad Labem, Teplicích a dalších severočeských městech našly své pravidelné zákazníky a etablovaly se jako vhodné místo pro nákup místních poctivých potravin, zeleniny a ovoce. 

12. 11. 2012 14:05
Doba čtení: 2 minuty

Severočeské farmářské trhy pokračují i v srpnu

Začátkem srpna si farmářské trhy na severu Čech daly drobný oddych, kdy vynechaly pár pravidelných termínů trhů. Od poloviny měsíce ale opět najíždějí na pravidelný rytmus. Farmářská sezóna se nezastavuje a nabídka na trzích je stále pestřejší. I v nejbližších týdnech tak budete mít možnost nakoupit kvalitní lokální potraviny.

17. 8. 2012 10:30
Doba čtení: 1 minuta

Severočeské farmářské trhy - květnové novinky

Farmářské trhy už mají v severních Čechách celou řadu prodejních míst. Podívejte se, co a kde se chystá. 12. května budou letošní první Severočeské farmářské trhy v Jirkově na nově na zrekonstruovaném náměstí Dr.  E.  Beneše. Trh začne v osm ráno a dvacítka prodejců nabídne vše, co na správný farmářský trh patří.

10. 5. 2012 18:18
Doba čtení: 1 minuta