Hlavní navigace

Ano, šéfe!

Pořad FTV Prima, jehož hlavním aktérem je Zdeněk Pohlreich, jakožto uznávaný odborník v oboru gastronomie a vedení restaurace.

Kam se hrabe první Ano, šéfová na prvního Pohlreicha

12. listopadu 2018 si rodina Pagana zapíše do rodinné kroniky červeným písmem. Prvně totiž na obrazovkách běžel jejich nový pořad Ano, šéfová, který vystřídal veleúspěšné Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem. Porovnali jsme první díly šéfů.

Doba čtení: 3 minuty

Jitka Pagana: Nejsem Pohlreich. V čem bude Ano, šéfová! jiná?

Navázat na populární pořad Ano, šéfe! s neméně populárním Zdeňkem Pohlreichem chce pořádný kus odvahy. Kdo je dáma, která si troufla? Novou „šéfovou“ je Jitka Pagana, která bude pořadem provázet se svým synem Santem.

1. 11. 2018 0:00
Doba čtení: 9 minut

Pohlreich v Ano, šéfe! končí. Ale předtím ještě ochutná smažák

Gastronomická show Ano, šéfe! pomalu spěje ke svému konci, oznámila TV Prima. Připraveno je posledních šest premiérových dílů oblíbeného pořadu s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Šéfa čeká kuchyně pod vedením padělatele, setkání s policií i historicky první ochutnávka smaženého sýru.

14. 8. 2018 15:29
Doba čtení: 2 minuty

Zdeněk Pohlreich: Chováme se jak ožralí milionáři

Zákaz kouření v restauracích mu nevadí, zato vnucování kohoutkové vody, značení všemožných diet a alergenů i kontroly bez účinných sankcí ho vytáčejí. Co říká Zdeněk Pohlreich na vměšování státu do podnikání v gastronomii a Babišovu EET?

Doba čtení: 13 minut

Zdeněk Pohlreich: Co by pomohlo? Kdyby půlka hospod zkrachovala

ROZHOVOR – „Konina mě neznervózňuje, já bych se spíš bál obsahu toho zbytku,“ říká populární šéfkuchař. Hlavním nešvarem českých restaurací je podle Zdeňka Pohlreicha neprofesionalita.

Doba čtení: 4 minuty